1874
1823

خانوما شما ماهیانه چقدر پول پای لوازم ارایشی و مراقبتی مثل سرم و کرم و لوسیون و لباس مث کفش و مانتو میدید؟؟ حدودا چه اندازه ماهیانه خرج خودتون میکنید 

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

ماهی یه مانتو که نمیخریم سالی دوتا یا سه تا

اونها هم هر موقع تموم بشه یهو یماه یک میلیون پول لوازم میدیدم یا چند ماه داریم

دعا کنید  منم مثل خیلی از نی نی سایتیها تاریخ۹۹/۹/۹را  به خیلی از ارزوهام برسم ......زمان زیادی را تو این دنیا بودم و الان بشدت به موفقیت نیاز دارم
1825

من هرماه لوازم ارایش تموم نمیکنم لباسم هرماه نمیخرم ۴_۵ماه یبار شاید بخرم پس نمیشه ماهانه حساب کرد شاید میانگین ماهیانه۲۰۰بشه باپول باشگام

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
1856
1893
وای چ بد ینی هیچی خرج خودتون نمیکنید ؟؟؟؟؟

هر ماه ۷۰۰ واس باشگاهو لیزر  و بیرون رفتن استخر و کافه میگیرم 

۱ تومن هم همسرم میریزه به حسابم هر ماه که جمع کنم واس خودم

ولی پول مانتو کیف و کفش و بازم گاهی از شوهرم میگیرم لوازم آرایشم همیشه میگیرم همییییشه مخصوصا خط چشم و کرم و رژ 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ولی مانتو و کفش و شومیز همییییشه میگیرم شده ماهی ۲ تا هم بگیرم ،در کل به لباس و لوازم بهداشتی آرایشی خیلی اهمیت میدم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
1896