1373
1363

خانوما شما ماهیانه چقدر پول پای لوازم ارایشی و مراقبتی مثل سرم و کرم و لوسیون و لباس مث کفش و مانتو میدید؟؟ حدودا چه اندازه ماهیانه خرج خودتون میکنید 

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1387

ماهانه نمیشه گفت چقدر چون دستم نیست حسابش

ولی هروقت یه چیزی باب دلم باشه و پسندم بشه میخرمش

ولی واسه پوستم خیلی خرج میکنم 

چون بسى ابلیسِ آدم روى هست پس به هر دستى نشاید داد دست🙂

من هرماه لوازم ارایش تموم نمیکنم لباسم هرماه نمیخرم ۴_۵ماه یبار شاید بخرم پس نمیشه ماهانه حساب کرد شاید میانگین ماهیانه۲۰۰بشه باپول باشگام

قشنگ ترین حس دنیا اینکه که دوتا فرشته ی ناز تو دلت داشته باشی.... کوچولوهای مامان بی صبرانه منتظراومدنتونم....😍😍😍❤
1376
1378
وای چ بد ینی هیچی خرج خودتون نمیکنید ؟؟؟؟؟

هر ماه ۷۰۰ واس باشگاهو لیزر  و بیرون رفتن استخر و کافه میگیرم 

۱ تومن هم همسرم میریزه به حسابم هر ماه که جمع کنم واس خودم

ولی پول مانتو کیف و کفش و بازم گاهی از شوهرم میگیرم لوازم آرایشم همیشه میگیرم همییییشه مخصوصا خط چشم و کرم و رژ 

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27

هرموقع نیازباشع مثلا سالی یه دونع کرم پودر 

هر 6 ماه ضدآفتاب 

سالی یدونع رژ 

مانتو  سالی یکی 

شال  سالی یکی دوتا 

خدای من  دستانم رو بگیر در اون زمانیکه هیچکس جز تو نمیتونه به فریادم برسه و خدایا  پدرو مادر و عزیزانم  رو  و تمام مردم جهان رو  به درست ترین راه هدایت کن . 💕
هر ماه ۷۰۰ واس باشگاهو لیزر  و بیرون رفتن استخر و کافه میگیرم  ۱ تومن هم همسرم میریزه به ...

ببهشید عزیزم

شغل شوهرتون چیه

خدای من  دستانم رو بگیر در اون زمانیکه هیچکس جز تو نمیتونه به فریادم برسه و خدایا  پدرو مادر و عزیزانم  رو  و تمام مردم جهان رو  به درست ترین راه هدایت کن . 💕

ولی مانتو و کفش و شومیز همییییشه میگیرم شده ماهی ۲ تا هم بگیرم ،در کل به لباس و لوازم بهداشتی آرایشی خیلی اهمیت میدم

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
1339