2726

در کل بنظرتون مربی اقا بهتره واسه اموزش عملی یا خانم؟ 

کدوم بهتر نتیجه میده؟ 

من خودم مربیم خانوم بود تا اخرین جلسه میگفت به به تو چقد خوب رانندگی میکنی بار اول بری امتحان قبولی بعدش با دوستم رفتم تمرین شصت بار خاموش کردم ب این سوی چراغ قسم و فهمیدم همش پاش رو کلاچ ترمز بوده اوسکولم کرده بود😐

خلاصه بنظرتون کودوم رو ماشینشون کمتر حساسن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم با یه خانم بودم دل شیر داشت منو هم قوی کرد

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

من هم با اقا بودم خيلي اعتماد بنفسمو تخريب كرد😯😯😏😏

نميدونم بنظرم عملي رو بكذرون با هركي

بعد خودت ت خانواده بشين 

كم كم برو دو جلسه با ي مرد

و در نهايت خودت

آرام باش...‼️الان تاريخ 1501 است و ما رفته ايم...پس هيچ چيزي ارزش اين همه دلهره و غم را ندارد...🚫

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3086367/حس-میکنم-انگشتای-دستمو-شکونده-شوهرم?postId=100267321

بچها واسم گزارش میزنید؟هرکی زد لایک کنه واسش صلوات میفرستم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

من نمیخام نگاه جنسیت زده ای داشته باشم 

ولییی یه مربی خانوم داشتم

هر بارم میرفتم رد میشدم عین اسکلا باز با همون کلاس برمیداشتم! ۱۴ بار رد شدم

بار آخر یه مربی مرد گرفتم تمرینم داد 

دفعه بعدیش قبول شدم😑

Instagram📷me_in_netherlands 

وا چرا همچین کاری کرده بوده خب

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2706