2726
عنوان

عکس لباس برای مراسم دوستم×عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 81 پست
گلم چجوری وزنتو آوردی پایین؟؟

تا دوماه حلقه میزدم روزی نیم ساعت .رژیم هم تا دوماه داشتم .پنج کیلو کم کردم .الانم فقط شام نمیخورم پنج کیلو کم کردم

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
نظرتونو بگین.اینم بگم بیجنبه نیستم این انتخاب من بود و فقط میخام نظر جمعو بدونم☺

خوشکله بهتم میاد..موهاتم که بلنده.رنگ موهاتم حوبه

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها یه سوال بی ربط کیا سزارین کردن خیلی ترسناک تو نت زده بود گاهی باعث آسیب به بچه میشه خیلی ...

نه خوبه فقط ممکنه اگه طرف ناوارد باشه با تیغ بچه رو زخمی بکنه یا بر اثر خونریزی مادر فوت بشه البته طبیعی هم خطر داره مثلا بچه بهش اکسیژن نرسه عقب افتاده بشه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
بهش میاد چه قیمتی باشه؟

دویست به بالا

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
بچه ها یه سوال بی ربط کیا سزارین کردن خیلی ترسناک تو نت زده بود گاهی باعث آسیب به بچه میشه خیلی ...

منم سزارین بودم .خداروشکر مشکلی پیش نیمد.کسی ندیدم بگه مشکلی واسه بچه پیش امده.فیلمشو نگاه نمیکردی دختر خوب

من که دوتا سزارین با فاصله دوسال پشت هم داشنم .عالی بود

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
اره تقریبا درست گفتی.۳۸۰گفت ۳۶۵گرفتم تهش

😂😂 مبارکت باشه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

[QUOTE=101031615]نه خوبه فقط ممکنه اگه طرف ناوارد باشه با تیغ بچه رو زخمی بکنه یا بر اثر خونریزی مادر فوت بشه البته ط ...[/ همون سزارین بهتره..

2706