عنوان

عکس لباس برای مراسم دوستم×عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 81 پست

مبارکت باشه عزیزم خوشگله به تنت میاد 😘

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این عکسم شوهرم یهویی گرف عکس دیگه ای ندارم

مبارکت باشه

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2731
بچه ها یه سوال بی ربط کیا سزارین کردن خیلی ترسناک تو نت زده بود گاهی باعث آسیب به بچه میشه خیلی ...

من 😊

خیلیم خوب بود منکه روز عمل هنوز دردم نگرفته بود ینی دردی نکشیدم تا قبل عمل .بعدشم که خب بالاخره چند لایه رو شکافتن تا چند وقتی درد و سوزش داری

منکه روز عملم خیییلی شیرین بود برام چون کمر به پایین هم بیحس شدم بچم که دنیا اومد اوردن دیدمش همون لحظه صدای گریه هاشم شنیدم

نترس عزیزم توکلت بخدا باشه

ماه من است او H
بهش میاد چه قیمتی باشه؟

سیصد چهارصد باتوجه به گرونی اخیر 🙄

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706