1345
1353
عنوان

عکس لباس برای مراسم دوستم×عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 81 پست
بچه ها یه سوال بی ربط کیا سزارین کردن خیلی ترسناک تو نت زده بود گاهی باعث آسیب به بچه میشه خیلی ...

من 😊

خیلیم خوب بود منکه روز عمل هنوز دردم نگرفته بود ینی دردی نکشیدم تا قبل عمل .بعدشم که خب بالاخره چند لایه رو شکافتن تا چند وقتی درد و سوزش داری

منکه روز عملم خیییلی شیرین بود برام چون کمر به پایین هم بیحس شدم بچم که دنیا اومد اوردن دیدمش همون لحظه صدای گریه هاشم شنیدم

نترس عزیزم توکلت بخدا باشه

چون بسى ابلیسِ آدم روى هست پس به هر دستى نشاید داد دست🙂

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

بهش میاد چه قیمتی باشه؟

سیصد چهارصد باتوجه به گرونی اخیر 🙄

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1350
گلم چجوری وزنتو آوردی پایین؟؟

تا دوماه حلقه میزدم روزی نیم ساعت .رژیم هم تا دوماه داشتم .پنج کیلو کم کردم .الانم فقط شام نمیخورم پنج کیلو کم کردم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغر شدنمه .وزن شروع در ۲۱/۱/۹۸ >>> ۷۹.۴۰۰                       وزن فعلی در ۱۷/۵/۹۸ >>.۸۰۰ . ۶۹  ایشالله منم به زودی خوشتیپ میشم   هدف اول ۷۰✔✅✔     >>>>> هدف دوم ۶۵🔐     😍😍😍😍
بچه ها یه سوال بی ربط کیا سزارین کردن خیلی ترسناک تو نت زده بود گاهی باعث آسیب به بچه میشه خیلی ...

نه خوبه فقط ممکنه اگه طرف ناوارد باشه با تیغ بچه رو زخمی بکنه یا بر اثر خونریزی مادر فوت بشه البته طبیعی هم خطر داره مثلا بچه بهش اکسیژن نرسه عقب افتاده بشه

1307

مبارکه اسی .چند خریدی ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغر شدنمه .وزن شروع در ۲۱/۱/۹۸ >>> ۷۹.۴۰۰                       وزن فعلی در ۱۷/۵/۹۸ >>.۸۰۰ . ۶۹  ایشالله منم به زودی خوشتیپ میشم   هدف اول ۷۰✔✅✔     >>>>> هدف دوم ۶۵🔐     😍😍😍😍

منم سزارین بودم .خداروشکر مشکلی پیش نیمد.کسی ندیدم بگه مشکلی واسه بچه پیش امده.فیلمشو نگاه نمیکردی دختر خوب

1226

من که دوتا سزارین با فاصله دوسال پشت هم داشنم .عالی بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره تقریبا درست گفتی.۳۸۰گفت ۳۶۵گرفتم تهش

😂😂 مبارکت باشه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
1346