2726
عنوان

خانوما بیاین بگین به نظرتون نی نی م چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 113 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای چقد بد 😓😓استرس گرفتم من کل سیسمونیشو گرفتم همش میگه نکنه اشتباه کرده باشن یه بار تو انومالی گف ...

نگران نباش از صد نود درصد اینطوری میشن پسرم الانم شبیه دختراس حتی رفتارش موهاش عروسک بازی میکنه😂

شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒
2728
گفت احتمالا بالا دختره.دوبار پرسیدم حتی بهش گفتم برم خرید گفت برو دختره

عجب واقعا از دست این دکترااا

❤❤❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)❤❤❤       خدایا امیدم به خودته میشه یه صلوات مهمونمون کنین
قدامی

ضربان قلبش به دخار میخوره

جفت قدامی هم احتمال زیاد دختره

دکترم که دختر حدس زده

به نظر من بعیده اشتباه باشه و احتمال قوی دختره

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
نگران نباش از صد نود درصد اینطوری میشن پسرم الانم شبیه دختراس حتی رفتارش موهاش عروسک بازی میکنه😂

وای خدا😂😂😂اخه میدونی چیه من یه بار قبل اینکه جنسیتو بدونم خواب دیدم مامانم کل سیسمونی رو صورتی گرفته بعد میرم اتاق زایمان میبینم پسره😂

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💙
من که تاریخ دقیقش نمیدونم چی

تقریبی شو بگو منم تقریبی میگم

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐
مال من ۱۷۰ بود پسر بود پسر قلبش تندتره

اخه دکتر خودم که متخصص زنانه تو ۸ هفتگی به من و حتی شوهرم گفت با ابن ضربان قلب پسره و بدین یه اسم شیک واسش انتخاب کنین یعنی متخصص زنان زایمان نمیفهمه؟؟

❤❤❤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)❤❤❤       خدایا امیدم به خودته میشه یه صلوات مهمونمون کنین

من هر دو جنس رو بارداری شو تجربه کردم،فقط نوک سینه فرق میکنه

اگه هاله اطراف سینه ت خوشرنگ شده پسره اگه تیره وبدرنگ شده دختره 

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706