2703
2553
عنوان

بچه ها مژده. حاجت گرفتم

1311 بازدید | 181 پست

دوستان گلم به لطف خدا و شهید ابراهیم هادی من حاجت روا شدم ..هیچ وقت نشده در خونه خدا برم و اعمه و این شهید رو واسطه کنم حاجت نگیرم ..تامیک قبلیم ختم بود که دوستان شرکت کردن

بجه ها دوباره ختم میزارم تا 12 امشب فرصت دارید این ختم رو انجام بدید..

شرایط ختم 

اول با وضو بودن اگه پریودید اشکال نداره 

نیت خودتون وجمع 

نفری 500 صلوات تقدیم به روح پاک شهید ابراهیم هادی به نیت جمع و نیت خودتون ..بچه ها یکی از شرایط ختم اینه نیت جمع در نظر داشته باشین

هر کس رو لایک میکنم اسمش رفته تو لیستم 

تا 12 شب فرصت دارید 

بعد از اتمام حتما اعلام کنید 

بعد از گرفتن حاجت اعلام کنید 

دوستان تو رو خدا الکی اسم نگید ختممون نصفه نمونه اگه اسم بگید حتما بفرستید

میتونید چند سهم بردارید..هر 500 صلوات یک سهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چرا شهید هادی حاجت من نمیده؟؟؟😔😔😔

من خانم خوشبخت هستم..الان در سال ۱۴۰۰.۵.۱۵ هستم..خدا را شکر میکنم که با کسی که دوست داشتم ازدواج کردم.خدارا شکر میکنم که خانواده همسرم مرا تا این حد دوست دارند..خدارو شکر میکنم که به من یه پسر خوشگل و سالم و باهوش داده است.......خدارا شکر که سال ۹۸ سال رسیدن به معشوقم شد...‌
2720

من هستم

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

چن وخ بود نذر کرده بود؟

من خانم خوشبخت هستم..الان در سال ۱۴۰۰.۵.۱۵ هستم..خدا را شکر میکنم که با کسی که دوست داشتم ازدواج کردم.خدارا شکر میکنم که خانواده همسرم مرا تا این حد دوست دارند..خدارو شکر میکنم که به من یه پسر خوشگل و سالم و باهوش داده است.......خدارا شکر که سال ۹۸ سال رسیدن به معشوقم شد...‌
2714

من يك سهم هستم حاجت همه روا انشالله

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍
همین دیروز

خوشبحالت

2706