2703
2553
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59451 بازدید | 523 پست
امروز با دخترم خیلی حرف زدم گفتم گاهی پیش میاد مامان ولی باهم اشتی میکنیم ما کار بدی کردیم نباید باه ...

الهی بمیرم براش

ایشالله دیگه شاهد این جریانات نباشه

خداروشکر که حواست هست عزیزم

من همیشه ننه عروس هستم     بعدشم خودش یعنی تا حالا تاخیر نداشته ؟ خودش نرفته بیرون ؟ اطلا ...

اگه راجع به همسرش هم میگفت من همینو میگفتم

کسی که تاخیر داره نباید طلبکار باشه 

حرفم خیلی واضحه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا حالا تشکشو در اوردم.وقتی چتاشو با دختره خوندم کلی گریه کردم واقعا به حد مرگ رسیدم.بعدشم بهش گف ...

بعد گریه کرد؟؟؟؟

خب شوهر منم تقریبا تو ی همچین وضعیتی گریه کرد. مسیجای ی زن دیگه رو تو گوشیش دیدم فقط نگاش کردم و تو حالتی که اشکام بند نمیومد و هق هق میکردم فقط گفتم اگه جواب من این بود عیب نداره!!!!!!!!!!! 

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.

فقط میگم طفلک بچت

تو رو خدا جلو اون طفل معصوم نمی‌کردی این کارو

می‌دونی چه آسیب روحی جبران ناپذیری بهش وارد میشه

وقتی قبول میکنید مادر بشید باید بعضی مواقع کوتا بیاید

نمیگم که هر بلایی شوهر خواست سرتون بیاره بخاطر بچه گذشت کنید

نه پذیرید سرم

ولی میتونستی جور دیگه حقتو بگیری

من خودم آنقدر سرکوفت و داد و هوار شنیدم از همسرم اگر می‌خواستم مقابله به مثل کنم واویلا میشد 

اما بخاطر بچه ام سکوت میکردم ولی چون دیدم شوهرم آدم بشو نیس از طریق دیگه دارم ادبش میکنم

پیج خوشمزه من @angel__dessert
2456
والا خواهر دخترش کتک خوردن و ذلت مادرو ببینه بیشتر آسیب می بینه تا دفاع ازخودشو هر چند دیدن هر دوصح ...

خداشاهده هزار بار به شوهرم گفتم جلوی بچه بحث نکن اما اون بود که رعایت نکرد منم آدمم منم جدا از مادربودنم وقتی کسی خط قرمزامو زیر پا بذاره از کوره درمیرم من خودم یادم میاد به دخترم قلبم به درد میاد ولی واقعا تو اون شرایط خون به مغزم نرسیده بود انگار

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️
2714
سياست و ادب يه زن اصيل و نجيب به اينه كه جلوي بچه كوچيكش سيلي بخوره بعد بره بشينه يه گوشه گريه كنه؟! ...

سیاست یه گوشه نشستن و گریه کردن نیست. سیاست چیزیه که اصلا پرده حرمت هیچ وقت پاره نشه وقتی دیگه به اینجا برسه حالا بیا بزن بزن کنیم کی میبره؟ کی میبازه؟ زن و مرد میبرن و اون طفل معصوم بین ما دوتا بازنده اصلی هست

ده شب زن متاهل خوبه اجازه دادن

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
امروز با دخترم خیلی حرف زدم گفتم گاهی پیش میاد مامان ولی باهم اشتی میکنیم ما کار بدی کردیم نباید باه ...

الهی بگردم چند سالشه؟ 

وای چقدر مادربودن سخته😭 

نمیدونم مامان بابای من اختلافاتشون رو چجوری حل میکردن با ۳ ۴ تا بچه تو یه خونه هیچوقت نفهمیدیم کی باهم قهرن کی نیستن.‌ کاش صبوری اونا رو داشتیم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706