2733
2734
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59572 بازدید | 523 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا بحال تو این مدت عضویتم تو این سایت این همه موافق و مخالف با هم یه جا ندیده بودم😯

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
شما به بچت یاد میدی خون رو با خون بشوره؟ یا ترجیح میدی بهش سیاست و ادب یه زن نجیب و اصیل رو یاد بدی؟

به بچه یاد میدیم به هییییچ عنوان دعوانکنه وکارخیلی زشتیع وباصحبت پیش ببره.

اما هنگام دعوا ازخودش حتماااادفاع کنه وکتک نخوره

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
2728
عزیزم  خواهرانه  و بی  طرف  بهت  بگم  خیللللی  کار  بدی &nbs ...

خب چطور اون زده و بی احترامی کرده؟

من اگه کسی بزنه تو دهنم بلافاصله زدم تو دهنش

هر کنشی یه واکنشی داره

به چه حقی باید روی هم دست بلند کنیم

به خودم سر زدم..حالش اصلا خوب نیست 🚭
نمیدونم شاید...کلا وقتی با بقیم یا میرم جایی بمونم بااینکه خورش اجازه میده یه جوری اخر کوفتم میکنه

حرف دلشو گوش بده نه حرف زبونشو... بخدا به نفع خودته و زندگیت.

.

.

گریه شم بخاطر عصبانیتش و از دست دادن کنترلش بوده حتما

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2738
الهی دستش بشکنه مرتیکه غلط کرده به خاطر پارک رفتن دست روت بلند کرده . هیچ وقت نزار فکر کنه ضعیفی و ...

ریلکس ریلکس ریلکستر🤒

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
من اگه تو موقعیت استارتر بودم موقع ورودم به خونه حرفی نمیزدم عادی سلام میدادم اگر اعتراض می‌کرد با ...

البته این بهترین راهکار بود که اصلا بحث پیش نیاد

ولی تو دعوا دفاع از خود استارترو تحسین می کنم!

من همیشه ننه عروس هستم     بعدشم خودش یعنی تا حالا تاخیر نداشته ؟ خودش نرفته بیرون ؟ اطلا ...

باشه عزیزم تو درست میگی سلطان دفاع از حقوق زنان

دوروز تو سایت بچرخ یکم با روحیات کاربرا آشنا شو یکم با فاز فکریشون آشنا شو بعد تو زحمت تایپ کردن ۴تا انگ و برچسب بهشون بیفت.‌ 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من فقط ی چیز میدونم . اینکه بچه دار ک شدید دختراتون از همون اول بفرستید کلاس دفاع شخصی یا کاراته یا نینجا ... والله مردای الان همه هارن فقط  دوست دارن یا داد بزنن یا کتک بزنن  ......توان .کار کردن هم ندارن 

2706