2733
2734
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59572 بازدید | 523 پست
یه جمله از ننه عروس چیو داری به کی میگی😑 درستش همینه آدم اشتباهش رو بپذیره. نسبت به توافقی که داشت ...

😂😂😂

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مثل شوهر منه چندروز پیش رفتم تولد خاهرم اینقد زنگ زد و فش داد که بیزار شدم با اجازه خودش رفتم ...

بزننننننننننننننننننن حق نداره بهت توهین کنهههههههه حرفای بقیه رو گوش نکن عزیزم نمیدونم بخاطر زندگیت و نمیدونم بچت اینا همش حرفه اول خودتی بعدا بقیه چیزا

2728

کار ندارم بروسلی وارانه همدیگرو زدین

ولی

یعنی تحصیلاتتون بالاتره واقعا؟

الان به تحصیلاتتون مینازید؟

الان یه خانم تحصیلکرده هستین؟

یه خانم تحصیلکرده فکر نکنم تحصیلات بالاترشو به رخ شوهرش

بکشه و همینطور بی پولی شوهرشو

فکر کنم خورد شد.غرورش

ناراحت شدم ولی واقعا نمیتوستم کاری کنم جون منم بدنم هنوز از کتکش کوفته اس و درد میکنه بخاطر سیلی که ...

اونم بدنش درد میکنه بخاطر کتکای تو😐گریه اش بخاطر تحقیرکردنش بود ولی خوووب طاقت داری اشک همدبگ رو دربیارین😮

بیگ لایک.

والا خواهر دخترش کتک خوردن و ذلت مادرو ببینه بیشتر آسیب می بینه تا دفاع ازخودشو

هر چند دیدن هر دوصحنه مضره ولی دومی به اولی ترجیح داده می شه

ایشالله که دیگه بچه طفل معصوم‌شاهد این صحنه ها نباشه جون بدجوری آسیب می بینه

شما به بچت یاد میدی خون رو با خون بشوره؟ یا ترجیح میدی بهش سیاست و ادب یه زن نجیب و اصیل رو یاد بدی؟

بهش ياد ميدم اگه الكي حقشو ضايع كردن و اذيتش كردن اول با حرف اگه طرف حرف حاليش نبود مثل خودش باهاش رفتار كنه 

هميشه سكوت كردن جواب نميده

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2738
😂😂😂😂کدوم خدا آمرزی درآورده منم برم سراغش😂😂

همزن بنده خدا اسی در آورده ولی راهکارش به کار ما نمیاد ناجوانمردانه س

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
نمیدونم سوال خودمم هست اما مشخص بود اصلا نخوابیده بود خیلی هم باصدا گریه میکرد دلمم سوخت ولی واقعا م ...

الهی دستش بشکنه مرتیکه غلط کرده به خاطر پارک رفتن دست روت بلند کرده .

هیچ وقت نزار فکر کنه ضعیفی و میتونه کتک بزنه .

بعدم میدونی مرتیکه وحشی دستش آتو نده .

نمیدونم شاید...کلا وقتی با بقیم یا میرم جایی بمونم بااینکه خورش اجازه میده یه جوری اخر کوفتم میکنه

اره بخدا شک نکن به نظرم درک کن،خیلی بده یه طرف تااین حد وابسته باشه ومتقابلا درک نشه اخه من خودم مشکل شوهر تورو دارم و خیلی سخته

⁦(✷‿✷)⁩
شما به بچت یاد میدی خون رو با خون بشوره؟ یا ترجیح میدی بهش سیاست و ادب یه زن نجیب و اصیل رو یاد بدی؟

سياست و ادب يه زن اصيل و نجيب به اينه كه جلوي بچه كوچيكش سيلي بخوره بعد بره بشينه يه گوشه گريه كنه؟! تا اون مرد براي دفعات بعد وقيح تر بشه؟!!

من به بچه هام ياد ميدم تحت هيچ شرايطي كسي رو كتك نزنن اما اگر كسي خواست بهشون آسيب برسونه با تمام قدرت از خودشون دفاع كنن

اين از نظر من سياست و تربيت يه زن اصيله!

استارتر دمت گرم دستتم درد نکنه خوب کردی البته برا دخترت نگران و متاسفم ولی همین که احتمالا دیگه شوه ...

امروز با دخترم خیلی حرف زدم گفتم گاهی پیش میاد مامان ولی باهم اشتی میکنیم ما کار بدی کردیم نباید باهم دعوا بکردیم اونم گفت مثل من و حسین(پسرعموش)گفتم اره

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️
2706