2726
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 59572 بازدید | 523 پست

من شوهرم هنوز نزده ولی اشکشو خیلی در آوردم😝

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر دخترش اجازه بده هر بلایی میخواد اون مرد سرش بیاره چون فقط بابای بچشه ؟ اون یه حیوونه که بخاطر ...

این بچه ای که میگی

به خواست خودش وارد زندگی اینا نشده

پس باید به اینکه روح و روانش داغون نشه اهمیت بدن 

ایشون باید لااقل جلو بچه سکوت میکرد و تو خلوت جلو شوهرش وایمیستاد

این حجم از خشونت و توهین میدونی چه عواقبی داره

همون تحقیری که با افتخار میگه گفتم بهش میدونی دید لچه رو به پدرش چقدر بد میکنه

2728
از دوست داشتن بیش از حد و نگرانی بالا این کارو کرده و مطمئنا پشیمون شده اما اون خانم نباید جلو بچه ب ...

با کمال احترام اصلا موافق نیستم .یه ربع  دیر کرده.اون ساعتی که از نظر شما دیره شوهرش موافقت کرده بوده.به خاطر یه ربع هم اینهمه قشقرق منطقی نیست.

گفت توی اتاق . بعد اولین بار نبوده که شوهرش میزدتش گفت چندبار قبل از این قضیه هم دست روش بلند کرده

زدن کار زشتیه و من اصلا موافقش نیستم اما جواب خون رو با خون نمیدن. به نظر من سیاستشو عوض کنه شوهررو خجالت زده کنه مطمئنا اون مرد مخصوصا از نوع جنوبیش غیر ممکنه خجالت زده نشه و خر زنش نشه

چه جوری اشک و درآوردی حالا رمز موفقیتت و به ماهم بگو ، تو کل ازن هفت سال زندگی مشترک و ۱۲ سال آشنایی ...

من تا حالا تشکشو در اوردم.وقتی چتاشو با دختره خوندم کلی گریه کردم واقعا به حد مرگ رسیدم.بعدشم بهش گفتم دوسش ندارم و دیگه نمیتونم باهاش زندگی کنم.گفتم فقط طلاقم بده دیگه بهت اعتماد ندارم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

وااااااای خدا

دلم میخواد از دست بعضی هاتون داد بزنم

شوهرش زده عیب نداره؟

همتون گیر دادین به استارتر؟ 

به چه حقی دست رو زنش بلند کرده و روح و جسم لطیف زنشو خرد کرده؟

ولی استارتر نباید از خودش دفاع میکرد؟

فقط مردونگی اون مهمه؟

انگار بعضیا عادت کردن کتک بخورن

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃
منم‌جیغ کشیدم که وحشی چرا روم دست بلند میکنی  اونم منو هل داد تو اتاق خواب منم دست گذاشتم تو یق ...

بشكنه دستي كه رو زن بلند مي شه ،هررررركاري كنه هرررچي بشه بازم مثل مرده يه انسانه و حق كتك خوردن نداره

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
از دوست داشتن بیش از حد و نگرانی بالا این کارو کرده و مطمئنا پشیمون شده اما اون خانم نباید جلو بچه ب ...

بي حيا بازيييييي؟؟!!!!

توسري خوردن و به دخترش ياد بده بجاش؟!!!

شما هروقت كتك خوردي بي دليل حتما حيا كن!!!!!!

والا منم عادی گفتم اون بود که بی احترامی کرد

شما از در رسیدی گفتی چه خبره همش زنگ میزنی

تاخیر داشتی دیگه طلبکار نباش سکوت میکردی اگه اعتراض می‌کرد توضیح میدادی

من خودم رو ساعت حساسم 

گرچه زدن شوهرت توجیه نداره

دفاع کردی از خودت دمت گرم

ولی با تحقیرش گند زدی

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
هیچم حق با اون نیست خوب کرده . چرا اصرار دارید زن رو جنس ضعیف جلوه بدین ؟ تو سری خوردن دوست دارید ؟ ...

یه جمله از ننه عروس چیو داری به کی میگی😑

درستش همینه آدم اشتباهش رو بپذیره. نسبت به توافقی که داشتن تاخیر کرده حالا هر چقدر ارزش نداره جلوی بچه جنگ و دعوا راه بندازن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
هیچم حق با اون نیست خوب کرده . چرا اصرار دارید زن رو جنس ضعیف جلوه بدین ؟ تو سری خوردن دوست دارید ؟ ...

میدونی چ بلایی سر ذهن و روح دخترش اورده؟؟؟😣😣

من تو سری خور بودن رو دوس ندارم اگه این اتفاق برا من میوفتاد با شوهرم سرسنگین میشدم تا خودش بیاد بگه جته منم با ارامش و جدیت بهش بگم مث تمام وقتا

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
بچه ها من و شوهرم تا این حد که گفتم وقیح نبودیم یعنی اینجوری بهم بی حرمتی نمیکردیم اما خوب دیگه اینب ...

دلیلش واضح زنگ میزنه باید خوب جوابشو بدی....وقتی برمیگردی چرا گفتی چقد زنگ میزنی....جز اون ادمایی ک ۴ تا دیگه رو میبینن شوهره رو یادشون میره ولی باید اولویت اون باشه....تحقیرتم بی فایده بود چون در اصل انتخاب خودتو زیر سوال بردی ..کلا میشد ب زدو خورد نکشه...

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
اینکه زدیش ایول داره ولی حرفات باعث میشه شوهرت کینه بدل بگیره هیچوقت کسی رو بخاطر سوادش تحقیر نکنین ...

حرفام خیلی بد بود خیلی تحقیرش کردم ولی واقعا اونم چوت میدونست بخاطر دخترم ترکش نمیکنم وقیحانه بااینکه میدونست چقد از اینکار متنفرم دست روم بلند کرد مگه من اسیرش بودم

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️
2706