2726
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

59562 بازدید | 523 پست

دیشب کتک خوردم اما اشک شوهرمو دراوردم

میدونم شاید خیلیا بیان سرزنشم کنن چون همون خیلیا به مردونگی اعتقاد دارن ک نباید اونو کسی زیر سوال ببره اما به زنانگی یه زن شاید نه.‌.

از طرفی میدونم دعوا جلوی چشم دختر کوچولوم خیلی زشت بود اما منم آدمم منم مثل هرکسی ممکنه اشتباه کنم ممکنه خودخواه بشم و ممکنه جدا از مادر بودنم یه زنی بشم که فقط جبران دست درازی شوهر نامردمو کنم و حسابشو برسونم پس لطفا اگه میخواین سرزنشمم کنین یه کم مهربونتر چون خیلی ناراحتم خودم

ممنون از همگی که میخوننم از قبل تایپ کردم کپی میکنم

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️

بگو

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا ماجرای دیشب

راستش دیشب دوستم بهم پیام داد که اگه موافقم بیاد دنبالم بریم بیرون

منم قبلش ب شوهرم گفتم اونم گفت که برو

بعد شام ساعت ده و نیم رفتم دخترمو هم بردم رفتیم پارک با دوستم

یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم...❤️

چرا کتکت زد؟ چرا اشکشو دراوردی؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچکون#  

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

من نخونده میگم دستت درد نکنه که نموندی کتک بخوری و نگاه کنی فقط

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین چقدر قاضی تو سایت ریخته اول باید بگیم میدونم من اشتباه کردم شما اشتباه نمیکنی، میدونم کارم غلط بود(مثلا) فقط بذار تعریف کنم😐

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2706