1351
1353
عنوان

از شوهرم کتک خوردم منم اشکشو دراوردم

39176 بازدید | 523 پست

دیشب کتک خوردم اما اشک شوهرمو دراوردم

میدونم شاید خیلیا بیان سرزنشم کنن چون همون خیلیا به مردونگی اعتقاد دارن ک نباید اونو کسی زیر سوال ببره اما به زنانگی یه زن شاید نه.‌.

از طرفی میدونم دعوا جلوی چشم دختر کوچولوم خیلی زشت بود اما منم آدمم منم مثل هرکسی ممکنه اشتباه کنم ممکنه خودخواه بشم و ممکنه جدا از مادر بودنم یه زنی بشم که فقط جبران دست درازی شوهر نامردمو کنم و حسابشو برسونم پس لطفا اگه میخواین سرزنشمم کنین یه کم مهربونتر چون خیلی ناراحتم خودم

ممنون از همگی که میخوننم از قبل تایپ کردم کپی میکنم

دیگه هرگززززززز عکس نمیذارم..یه بار گذاشتم پاک نشد داشتم سکته میکردم راست راستکی😁

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

حالا ماجرای دیشب

راستش دیشب دوستم بهم پیام داد که اگه موافقم بیاد دنبالم بریم بیرون

منم قبلش ب شوهرم گفتم اونم گفت که برو

بعد شام ساعت ده و نیم رفتم دخترمو هم بردم رفتیم پارک با دوستم

دیگه هرگززززززز عکس نمیذارم..یه بار گذاشتم پاک نشد داشتم سکته میکردم راست راستکی😁
1350
1348

من نخونده میگم دستت درد نکنه که نموندی کتک بخوری و نگاه کنی فقط

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین چقدر قاضی تو سایت ریخته اول باید بگیم میدونم من اشتباه کردم شما اشتباه نمیکنی، میدونم کارم غلط بود(مثلا) فقط بذار تعریف کنم😐

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍
1226

خو

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
در جریانید که پست اول خار داره؟؟؟😏

خوبه گفتم تایپ کردم دارم کپی میکنم 

پست اول خار نداره طولانی بشه کسی حوصلش نمیکشه بخونه

حالا ماجرای دیشب راستش دیشب دوستم بهم پیام داد که اگه موافقم بیاد دنبالم بریم بیرون منم قبلش ب شوه ...

خدايي ساعت ده ونيم شب رفتين بيرون؟؟شوهر من عمرااات نذاره 

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
1335