2410
2553
عنوان

لتروزول بلی یا خیر

111 بازدید | 21 پست

تو اقدامم .شوهرم بچه دوم نمیخاد ولی میدونم ک اگه تو شرایطش قرار بگیره،عاشقش میشه.من ماه قبل سرخود لتروزول از شب ۳پریودی خوردم ولی پریم قطع شد ،اما تا شب ۷ ادامه دادم شبی دوتا.امپول نزدم.تنبلی و اینچیزام ندارم.پسر میخام.شوهرمم شهر دیگس .اخرهفته فقط میاد.حالا میخام بدونم اینماه هم بخورم لتروزول ؟راستی من تو اقدام یواشکیم.جلوگیریمون طبیعیه.اون ماه شانسی جلوگیری نداشتیم و از بدشانسیم باردار نشدم.این ماه میخام با سرنگ بکشم مایع رو و به خودم تزریق کنم(فقط همین تنها راه حلشه). بنظرتون لتروزول بخورم یا نه؟امپول بزنم؟سونو لازمه؟کی باید برم؟دکتر درچه صورت مینویسه؟؟نمیخام شوهرم و مادرم اینا بفهمن ک اقدامم.

باردار نمیشی با این روش ای یو ای خونگی 😂😂😂😂

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایع فقط تو رحم شرایط باروری دلره تا شما بکشی تو سرنگ و ... دیگه فایده ای نداره که 

سر کا ندومو سوراخ کن خب

بعد زایمان ۱۰۴ کیلو 😥😥...وزن هدف : ۷۰ با قد ۱۷۳.. 😍.ماه اول : ۹۶ 😁ماه دوم باید بشم: ۸۹🤔
2720

😂😂😂😂تلاشت ستودنیه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
من لتروزول خورده ام این ماه اکه بچه داربشم یعنی پسره..؟

ربطی نداره 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2714
تا بیست دقیقه بیرون از بدن قدرت باروری داره

حالا میخوای کجا بفرستیش دمبال نخود سیا ک بکشی ب سرنگ 

2706