1345
1273

سرویس کالاسکت مثه ماله منه

من چون با تم میکی موس برداشتم اینجوری انتخاب کردم

قدری حال خوب بی ترس فردا ارزوست 😇 عاقبت یک شب از شبهای نزدیک پسرم پای ب دنیا مینهد و خدای مهربان بر من نام شورانگیز مادر مینهد 😍😍حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات بفرست برا نی نی  پسر دار شدنم ممنونم عزیزم 

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

قشنگه اسمش استارتر کریر نخریدی😁

نه عزیزم از دوستانم که خریده بودن گفتن خیلی کم استفاده میشه سه چهار ماه اول که اونم من خونم میوفته پاییز زمستون😉

ععع مبارکه عزیزم پس واسه توهم ستاره ایه😉😄

اره فقط از من قسمت مشکیاش سادست

نی نی م بیاد عکسا سیسمونیشو حتمن میزارم 

قدری حال خوب بی ترس فردا ارزوست 😇 عاقبت یک شب از شبهای نزدیک پسرم پای ب دنیا مینهد و خدای مهربان بر من نام شورانگیز مادر مینهد 😍😍حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات بفرست برا نی نی  پسر دار شدنم ممنونم عزیزم 
1334
نی نی منم توراهه😄

از من هنوز تو دلمم نیس خخخ

مامانم پیش از موعد همه رو خریده 

ععع چ جالب🤗حالا کالسکه که اسپرته رنگش ولی بقیه چیزارو چطور خریدین😄

اسمش زيباست

مبارك باشه

كي به دنيا مياد؟؟؟؟

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...٢ سال منتظرت بودم ...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.
1308
ععع چ جالب🤗حالا کالسکه که اسپرته رنگش ولی بقیه چیزارو چطور خریدین😄

همه رو قرمز مشکی خریدم کمدم کامل میکی موسه 

انشالا اواسط ماه بعد

اي جانم 😍😍😍😍😍😍خوش قدم باشه براتون

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسرم دنيامه💏بهترين عيدي من از امام زمان (ع)و امام رضا(ع) ، روز ولادت حضرت قائم مژده ريشه زدن وجود تـــو توي دلم بود...٢ سال منتظرت بودم ...خدا جون برام صحيح و سالم نگهش دار و به همه منتظرا هم نظر كن ...😇😇😇يكم تير براي اولين بار صداي قلبت رو شنيدم و دست و صورت كوچولوت رو ديدم 👧🏻خدايا شكرت🙏🏻كمكم كن سالم بغلش كنم.