2733
2734
عنوان

کاملا زنانه لطفا آقایون نخونن مرسی

454 بازدید | 15 پست

ببخشید دوستان 

من سال گذشته برای اولین بار از پت بهداشتی فشرده مارک خیلی مشهوری که بازاریابی خونگی هم داشت تو یه فروشگاه خرید کردم. چند وقت بعد متوجه شدم  تو پریودی بدنم و پوستم زخم میشه و ملتهب . که نگو از نوار بوده. دقیقا که بدن نوزاد هست نشینگاهش ملتهب و زخم میشه 

من از اونا دیگه استفاده نکردم اما همچنان زمان عادت بدنم ملتهب میشه یک هفته درگیر خودشم یک هفته التهاب تا خوب میشم باز تایم منه. 

می گید چیکار کنم نمیشه هم استفاده نکرد.شست شو میکشه منو از سوزش کرم میزنم اما همش نگرانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پد کتانی ضد حساسیت بگیر.

بعدشم که پریودت تموم شد تا دوسه روز پیراهن بپوش بدون شلوار و لباس زیر بزار همش بدنت هوا بخوره زود خوب میشی

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

یکی از دوستانم همچین مشکلی داشت دکتر گفته بود از پارچه نخی برای پریودی استفاده کنی و شیو نکنه البته بعد از زایمانش این مشکل پیش اومده بود.بعد از چهار سال حالا کمی بهتر شده.فقط از پارچه استفاده میکنه و اپیلاسیون میکنه.داروی دکتر نمیدونم چی بهش داده بود

2738
یکی از دوستانم همچین مشکلی داشت دکتر گفته بود از پارچه نخی برای پریودی استفاده کنی و شیو نکنه البته ...

مرسی. از همین روش استفاده می کنم. احتمالا از مواد غیر استاندارد استفاده کردن که من این آلرزی رو پیدا کردم

من یکم وسواسی هستم الان به مرحله ای رسیدم که روزی دو بسته استفاده می کنم،مداوم عوض می کنم، برندهای مختلف می خرم ولی تنها تفاوت تو اینکه گاهی التهاب بیشتره بعضی وقتا کمتر، 

به نظر تون از زینک اکساید استفاده کنم؟ 

2706