2703
2553
عنوان

توروخدا بیاین فرهنگ داشته باشیم

106 بازدید | 7 پست

توروخدا تو حرف دیگران نپریم

نوبت رعایت کنیم

ادب داشته باشیم 

دوساعته دم مطب دکتر منتظرم تا در باز بشه بعد خانمه نرسیده پرید وسط حرفم اصلا اجازه نداد من حرف بزنم همیهش با ایجور ادما مواجه میشم اخه مگه نمیفهمن ما هم زبون داریم بلدیم حرف بزنیم ...😤

یا مثلا رفتم کلاس نقاشی تا استاد میخواد عیب کارمو بگه یکی از بچه ها شروع میکنه درباره خودش حرف زدن ....انقدر ک استاد یادش میره کار منو ....

اخه چرا اینجوری میکنن بعضیا چرا انقدر بی فرهنگن کجا بزرگ شدن😠😠😠

من یه کاربر قدیمی و خسته ام ...دعا کنید مامان شم🙏

سرطان فرهنگ دارن

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دکتر رو دقیقا نفهمیدم . کی حرف زده؟

دوجتی😢

کوجاااااا بوووووودیییییییی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2714