2726

زیر سرش داره عزیزم صد در صد

خونه ماشین داره؟

چیزی اسم تو هست؟

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همینجوری ادامه بده تا یه زن  با دوتا بچه بیاد بگه این بچه هامه  اینم شوهرم،گمشو از خونه بیرون،

خب یه کاری کن،البته دیر شده اما بازم میتونی اگر چیزی داره مهریت رو بذاری اجرا خونه و ماشین و حسابش رو توقیف کنی بدون اینکه خونه رو خالی کنی و بری و بهش چیزی بگی،بعد به بزرگترش جریان رو بگو  و شرط بذار که میمونی به شرط اینکه همه چیز به نامت باشه سر وقت بره بیاد گوشیش بدون رمز باشه،و غیره،

اگ بچه نداری  جداشو.که آدم بشو نیستن

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
من اگه قاصی بودم جرم خیانتو قطع عصو الت تناسلی میکردم😠😠😠😠تا دیگ هیچکی غلط بیجا نکنه.مخالفش هیششش ...

آره عالیه حکم ات🌹👍.... موااااافقم... 😁

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
دو تا بجه دارم بخاطر بجه ها تحمل میکنم

تو که میخوای تحمل کنی دیگه رو کردنت واسه چیه منم دو تا بچه دارم پی گیر شدم مچشو گرفتم بار ها دیگه نتونستم الانم دنبال کارای طلاقمم البته بچه هامو به هر قیمتی میگیرم ولی توصیه ام به شما خواهرم اینه اگه شرایط جدایی و نداری یا قصدشو نداری به هیچ عنوان پیگیر نباش چون دیگه زندگیت میشه جهنم و دیگه نمیتونی مثله قبل ادامه بدی

( ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده )
2706