2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم😔

262 بازدید | 17 پست

بعد از دو سال شوهرم برا تولدم بلیط مشهد گرفته برا فردا...

حالا بعد از هشت ماه ک از زایمانم گذشته دقیقا همین امروز برا اولین بار باید پریود بشم....

دلم شکست...

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤

تو حرم‌نمیتونی بری

اگه امکانش هست زمانش رو جا به جا کنید

در آخرالزمان قلب مومن دردرون خود آب میشود زیرا منکرات را می بیندو قدرت جلوگیری و تغییر را ندارد مومن در آن میان با ترس راه میرود و اگر حرفی بزند او را میخورند و اگر ساکت باشد دق میکند . پیامبر اکرم (ص) . اللّهمَ عَجِّل لِولیکَ الفرَج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه ضدحالی منم دو سال پیش رفتم تو قطار یکم لکه بینی داشتم انقد امام رضارو قسم دادم انقد از خدا اویزون شدم😂 قطع شد 3 روز اونجا بودیم بعدش که رسیدیم خونمون پریود شدم

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

فردا راه بیفتین کی میرسین؟

میتونی از امروز قرص بخوری تا وقتی میرسین پریودت قط بشه

سلاممو به آقا برسون لطفا بگو ما رو هم بطلبه دلتنگم

زیارتتونم قبول

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
تو حرم‌نمیتونی بری اگه امکانش هست زمانش رو جا به جا کنید

نمیشه عزیزم دنیایی پول هواپیما و پول رزرو هتل دادیم😔

خدایا به حق فاطمه زهرا هرکی آرزوی فرزند داره و به صلاحشه دامنشو سبز کن.النا خانوم من رو هم در پناه خودت حفظش کن.آمین❤
2738
چرا دلت بشکنه اخه عزیزم میتونی تو رواقا بشینی دعا کنی فقط سمت ضریح نمیشه بری التماس دعا

حتما عزیزم

چه ضدحالی منم دو سال پیش رفتم تو قطار یکم لکه بینی داشتم انقد امام رضارو قسم دادم انقد از خدا اویزون ...

خدا کنه برا منم همین پیش بیاد😔

فردا راه بیفتین کی میرسین؟ میتونی از امروز قرص بخوری تا وقتی میرسین پریودت قط بشه سلاممو به آقا بر ...

قرص چی آخه بچه شیر میدم

نمیشه عزیزم دنیایی پول هواپیما و پول رزرو هتل دادیم😔

دکتر زنان برو دارویی بده قطع بشه خونریزیت

در آخرالزمان قلب مومن دردرون خود آب میشود زیرا منکرات را می بیندو قدرت جلوگیری و تغییر را ندارد مومن در آن میان با ترس راه میرود و اگر حرفی بزند او را میخورند و اگر ساکت باشد دق میکند . پیامبر اکرم (ص) . اللّهمَ عَجِّل لِولیکَ الفرَج
دکتر زنان برو دارویی بده قطع بشه خونریزیت

میشه؟؟آخه بچه شیر میدم تاثیر نمیذاره؟

قرص چی آخه بچه شیر میدم

ال دی 

ولی چون شیر میدی نمیدونم دیگه ضرر داشته باشه یا نه

با دکتر مشورت کن اون میگه چیکار کنی

سلام براظهورآقاوطول عمرپدرومادرها(پیش مرگشون بشم من)وخوب بودن رابطه بین داداشام صلوات بفرستین لطفا خدا خیرتون بده الهی آمین
2706