2737
2734

خواهشا گزارش نزنید

من چند تا سوتی های خودمو نوشتم 

ی نفر گفت مدیونی اگه فکر کنی همه  سوتی هایی ک تعریف کردی جوک بودن و من همشون رو تو تل خوندم

چرا فکر میکنین من دروغ میگم؟

چرا همش میخواین مچگیری کنین؟

منکه خداروشکر دروغی ندارم خداروشکر

خواهشا پاتو از گلیمت دراز تر نکن

تیکر تولد همسرم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

میگفتی بیا ثابت کن ک این جوکارو تو تل خوندی.

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...

اینجا هرچی بگی میگن دروغ میگه . وقتی بگی 200 کیلوام باور میکنن ولی میایی میگی 45 کیلوام میگن دروغ میگه 😂😂😂😂قدت رو بگی نرمال باشه میگن دروغ میگی کلا هرچی جیزی خوب باشه و توام اون خوبی رو داشته باشی تو زندگیت اینجا میگن دروغ میگی😂😂😂😂

واقعا خاک تو سرشون

خودتم ک بد حرف زدی

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706