2733
2734
عکسشو بفرست..ن عزیزم..منم اول دوتا بی بی چک زدم سریع مثبت شد 

اخه هاله داره ها..کاملا هم مشخصه...حتی همسرم هم تاییدش میکنه ولی تو عکس دیده نیس 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=101016412]بپرس عزیزم[/QUOTE خیلی ممنون گلم منم دیشب بی بی زدم هاله انداخت....البته یه دو سه ...

به سلامتی مبارک باشه نه بیبی وقتی مثبته پس قطعا بارداری همین فردا برو آز بده نترس 

انشالله ک مثبته..میتونی بری بیمارستان ازت ازمایش بگیرن 

انشالله ممنون عزیز دلم..الهی بچت سالم بیاد تو بغلت 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2731
به سلامتی مبارک باشه نه بیبی وقتی مثبته پس قطعا بارداری همین فردا برو آز بده نترس

مرسی دوست عزیز 💖

عزیزم منم هفته یازدهم ی هفته بود انقد کمردرد داشتم ک نگو دیروز دیگه از دردش گریم گرفته بود ولی دیشب جای خابمو عوض کردم واوموم روتخت خابیدم خداروشکر دیگه کمردرد ندارم همش بخاطر روی زمین خابیدن بود 🙂🙂🙂🙂

خداجون مواظب فرشته کوچولوی تودلم باش بسلامت بیاد بغلمون😍یا علی ابن موسی الرضا🌹😍امضامو خوندی صلوات مهمون کن بچمو🌷
2738
واقعا.  میدونی درد نیس اینگاری گرفته.من عادت داشتم صبح بیدار میشدم قلنجمو میگرفتم الان نمیتونم ...

بدترین کارو با خودن و کمرت و دیسک کمرت میکردی خانمی.

اون صدای تق که همه باهاش حال میکنن، درواقع از بین بردن مایع بین مفاصله