1351
1273
عنوان

امروزازمون آیین نامه دادم

73 بازدید | 7 پست

وااااااای امروزآزمون آیین نامه دادم باراول قبول شدم.ولی بعدش رفتم عملی برای رانندگی ردشددددددددم.کاشکه اونم قبول میشدم دوباره هفته دیگه بایدبرم

من ایین نامه قبول شدم نمره٢٩ از ٣٠ گرفتم.ولی شهر رو بار سوم قبول شدم.الکی رد میکنن

❤آی اَم کورد❤ کُردها تمام مرگ ها را تجربه کرده اند...مردن با گلوله...مردن با اعدام...مردن دسته جمعی...مردن با سرما....مردن با گرسنگی...اما هرگز از ترس نمردند....

منم ایین نامه رو بار اول قبول شدم ولی شهر رو بار دوم

بابابزرگ قشنگم دیگه پیش ما نیست چقدر احمق بودم که قدرشو ندونستم دلم برات تنگ شده برای شادی روح همه اموات صلوات مثل من نباشید قدرشون رو بدونید چقدر باید عذاب بکشم بخاطر حماقت هام منو ببخش بابابزرگ مهربونمخدا همیشه هست یا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

من آیین نامه با نمره ۲۹ بار اول قبول شدم

شهری هم بار اول قبول شدم

سرهنگه گفت دور دوفرمانه بزن من با یه فرمان ردش کردم گفت معلومه واردی قبول شدم

بعد رفتم سوار ماشینم شدم برگشتم 🤣

خیییلی نی نی دلم می‌خواد دلم میره واسه بچه خواهش میکنم واسه بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️خدایا خودت یه بچه سالم و صالح بهم بده خواهش میکنم 😔