2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکم درباره کلاسا توضیح میدی؟مثلا اینکه ساعتاش چحوریه؟چن روز در هفته میری دانشگاه؟

مگه جواب مرحله دو یه ماه دیگه نمیاد؟!

بعدم بسته به تعداد واحد هایی داره که بر می داری!!!

2728
یکم درباره کلاسا توضیح میدی؟مثلا اینکه ساعتاش چحوریه؟چن روز در هفته میری دانشگاه؟

دانشگاه ما:ترم ۱ معمولا از شنبه تا چهارشنبه کلاس داره...درسا خیلی سخت نیستن با مهارت های پرستاری مثه تزریقات آنژیوکت پانسمان فشار خون و همچین مواردی آشنا می شید!از ترم دو هم میرید کارآموزی بیمارستان ان شاءالله.

من هوشبریم...سوالت چیه؟

عزیزم میشه سوال منم جواب بدی...من دارم انتخاب رشته میکنم خودم اتاق عملو دوس دام اما بهم گفتن استخدام هوشبری و اتاق عمل کمه....اما ب نظر من هوشبری و اتاق عمل از پرستاری باکلاس تره....

شما الان استخدامید؟؟؟؟؟بازار کار چطوره؟؟؟؟و اینکه هوشبری و اتاق عمل خیلی پر استرسه؟؟؟؟؟

عزیزم میشه سوال منم جواب بدی...من دارم انتخاب رشته میکنم خودم اتاق عملو دوس دام اما بهم گفتن استخدام ...

رشته ی پیرا معمولا بیکاری نداره حالا شاید یه مدت طول بکشه تا استخدام بشی...بله هوشبری هم از اتاق عمل بهتره هم پرستاری...بله هوشبری شغل پراسترسیه...من دانشجوام

ساعت کلاسا هم از۸صبح تا۶ بعد ازظهر...۱۲تا۲ ناهار و نماز و استراحت...اینجوری هم نیست ک ۸تا۶ همش کلاس داشته باشید بستگی ب برنامتون داره.

رشته ی پیرا معمولا بیکاری نداره حالا شاید یه مدت طول بکشه تا استخدام بشی...بله هوشبری هم از اتاق عمل ...

جهت اطلاعتون هوشبری فقط تا سطح کارشناسی داره، اتاق عمل تا سطح ارشد و پرستاری تا سطح دکترای تخصصی

جهت اطلاعتون هوشبری فقط تا سطح کارشناسی داره، اتاق عمل تا سطح ارشد و پرستاری تا سطح دکترای تخصصی

من گفتم هوشبری از پرستاری بهتره منظورم این بود پرستاری شغل خیلی سختیه و واقعا دووم آوردن تو این رشته کار هرکسی نیست!

2706