2410
2553
چرا

چون سند خونه ميره در رهن بانك و تضمين وام هست وام 100 تومني با سودش 170 تومن ميشه كه خونه 120 تومني جوابگو نيس

• ما پارسال وام اوراق گرفتيم خونه 500 تومن بود 100 تومن وام كه سقفش بود دادن
ديگران راقضاوت نكنيم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ زدم بانک گفت فقط باید اوراقشو بخریو و خونه ۲۰ درصد گرونتر باشه و سند داشته باشه

پس ۸۰ درصد درسته.زمان ما کمتر وام میدادن.

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2720
وای اشتباه وام مسکن گرفتن.تا اخر عمر باید قسط پرداخت کرد😑ما میتونستیم بگیریم زیر بار وام نرفتیم واس ...

خدا راشکر پولتون جور شده.اما خیلیا مثل خود من مجبوریم وام بگیریم..ماهی کلی هم قسط بدیم.خیلی سخته😑

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
پس چطور میگن ۸۰ درصد پول خونه وام میدن اگه بخای بیشترشو خودت بدی که نمیری سراغ وام چه مملکتیه ما دار ...

شما حتما برو بانک تمام سوالاتتو بکن

چون خونه باید زیر ۱۵ سال یا ۲۰ سال ساخت باشه و سند و ضامن و...

همرو بپرس 

انشاا خونه خوبی گیرتون بیاد

2714
عزیزم میگن اگه خودت هزینه کنی سند شش دانگ میتونی واسهدخونه قولنامه ای بگیری

اول باید از جیب خودت سند بگیری بعد اقدام کنی برای وام تازه خیلی خونه ها هستن که اگه پول هم داشته باشی بدی سندشون حاضر نیست و معلومم نیست چند سال دیگه حاضر بشه اولین مدرکی که ازتون می خوان اصل سنده

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

ما ۲۰ تومن خوابوندیم واسه ۱۸ ماه برای وام مسکن اولی

بعدش نزدیک موعد وام خونه پیدا کردیم.حدود ۴۰ روز طول کشید وام رو بدن و سند بزنیم. بانک گفت واسه ۶۰ میلیون وام باید یه خونه حداقل ۱۱۵ میلیونی زیر ۱۵ سال ساخت صدالبته سنددار پیدا کنید. ولی خونه ۱۱۵ تومنی کجا میشه پیدا کرد.

❤زندگی 

من سال۹۳ده ملیون دادم اوراق خریدم ۴۵ملیون وام گرفتم و چون ۱۰تومن اوراق رو قرض گرفته بودم ۳۵تومن دستمو گرفت.یه خونه خریدم۱۳۵ملیون.

از ازون سال تا حالا ماهی ۸۰۰تومن  داریم قسط میدیم.قسطاش ۱۲سالس،باید۹۴ملیون بگردونیم به بانک

نزوله نزول.

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
خدا راشکر پولتون جور شده.اما خیلیا مثل خود من مجبوریم وام بگیریم..ماهی کلی هم قسط بدیم.خیلی سخته😑

واقعا سخته خدا کموتون کنه😇خدار پدر شوهرمو خیر بده ماشینشو فروخت بخاطر ما😍

2706