2410
2553

سلام کیا با خرید اوراق یا سپرده وام مسکن گرفتن میگن ۸۰ درصد پول خونه رو وام میده درسته؟مامیخایم با خرید اوراق وام ۱۰۰ میلیون برداریم و خونه تو قیمتای ۱۲۰ بگیریم بعد میشه ولسه خونه های قولنامه ای خودمون پول بدیم سند بگیریم ممنون منتظرم

٨٠درصد😐واسه ما يك پنجمش بود

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیرم تو نت نوشته

والا تجربه ما كه تينطور نبود اگه بود الان همه خونه داشتن والا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

خونه ما چند سال پیش ۷۵ تومن بود ۳۰تومن وام دادن.گفتن ۱۰ تومنم میتونین وام تعمیرات بگیرید که نگرفتیم.

شرطشم اینه خونه حتما سند داشته باشه.و یک ضامن حقوق بگیر هم نیازه

ما اوراق خریدم اون سال

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2714
عزیرم تو نت نوشته

حتما برو یکی از شعب بانک مسکن سوال کن.

بعید میدونم ۸۰ درصد پول خونه وام بدن

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

وام اوراق فقط رو سند ۶ دونگ میدن با قولنامه نمیشه اگه ملک به نام یکنفر باشه ۸۰ تومن و اگه بین زن و شوهر ۳ دونگ ۳ دونگ باشه ۱۲۰ تومن میدن تا ۴ ماه پیش اینطوری بود

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

وام مسکن زوجین اینطوریه::

توو تهران فک کنم ١٦۰ بدن.

ک شما باید نصفشو ینی ٨۰م بزاری بانک یکسال بمونه بغد بری ١٦۰وام بگیری

ماهی یک ب بالا قسطش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خونه بدون سند به هیچ عنوان وام مسکن بهش تعلق نمیگیره.حواست باشه دنبال خونه سند دار باش خانومی

والا دقیق متوجه نشدم چی گفتی ولی ما وام خانه اولی گرفتیم نفری 40 تومن گذاشتیم یکسال بعد نفری 80 تومن بهمون دادن . بازپرداختش هم 8.5 درصده . اوراق بازپرداختش بالاست فکر کنم 18 درصده . یعنی در واقع ما 80 تومن دادیم 160 تومن گرفتیم که با پول خودمون شد 240 تومن . اگرچه که تو یک میلیارد و پونصد میلیون خونه مثل سوزن در انبار کاه بود ولی خوب خودش کلی مشکلمون رو حل کرد. شرطشون خونه زیر 15 سال بود .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2706