1345
1273

سلام کیا با خرید اوراق یا سپرده وام مسکن گرفتن میگن ۸۰ درصد پول خونه رو وام میده درسته؟مامیخایم با خرید اوراق وام ۱۰۰ میلیون برداریم و خونه تو قیمتای ۱۲۰ بگیریم بعد میشه ولسه خونه های قولنامه ای خودمون پول بدیم سند بگیریم ممنون منتظرم

٨٠درصد😐واسه ما يك پنجمش بود

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
عزیرم تو نت نوشته

والا تجربه ما كه تينطور نبود اگه بود الان همه خونه داشتن والا

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜

خونه ما چند سال پیش ۷۵ تومن بود ۳۰تومن وام دادن.گفتن ۱۰ تومنم میتونین وام تعمیرات بگیرید که نگرفتیم.

شرطشم اینه خونه حتما سند داشته باشه.و یک ضامن حقوق بگیر هم نیازه

ما اوراق خریدم اون سال

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
عزیرم تو نت نوشته

حتما برو یکی از شعب بانک مسکن سوال کن.

بعید میدونم ۸۰ درصد پول خونه وام بدن

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
1274

وام اوراق فقط رو سند ۶ دونگ میدن با قولنامه نمیشه اگه ملک به نام یکنفر باشه ۸۰ تومن و اگه بین زن و شوهر ۳ دونگ ۳ دونگ باشه ۱۲۰ تومن میدن تا ۴ ماه پیش اینطوری بود

پشت کوهها شهریست که نگاهم آنجاست🍂پشت کوهها شهریست که خیالم آنجاست🍃پشت کوهها آیا خبر از من دارید که همه تاب و توانم آنجاست🍂پشت کوهها شهریست که هوایم آنجاست🍃پشت کوهها شهریست که حواسم آنجاست🍂پشت کوهها این دل شوق دیدن دارد🍃پشت کوهها این تن تب رفتن دارد🍂پشت کوهها شهریست که روانم آنجاست🍃پشت کوهها شهریست که تمامم آنجاست🍂پشت کوهها با تو نیستم بیگانه پشت کوهها با تو می شوم همخانه💞

وام مسکن زوجین اینطوریه::

توو تهران فک کنم ١٦۰ بدن.

ک شما باید نصفشو ینی ٨۰م بزاری بانک یکسال بمونه بغد بری ١٦۰وام بگیری

ماهی یک ب بالا قسطش

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈

خونه بدون سند به هیچ عنوان وام مسکن بهش تعلق نمیگیره.حواست باشه دنبال خونه سند دار باش خانومی

والا دقیق متوجه نشدم چی گفتی ولی ما وام خانه اولی گرفتیم نفری 40 تومن گذاشتیم یکسال بعد نفری 80 تومن بهمون دادن . بازپرداختش هم 8.5 درصده . اوراق بازپرداختش بالاست فکر کنم 18 درصده . یعنی در واقع ما 80 تومن دادیم 160 تومن گرفتیم که با پول خودمون شد 240 تومن . اگرچه که تو یک میلیارد و پونصد میلیون خونه مثل سوزن در انبار کاه بود ولی خوب خودش کلی مشکلمون رو حل کرد. شرطشون خونه زیر 15 سال بود .

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
1226
چرا

چون سند خونه ميره در رهن بانك و تضمين وام هست وام 100 تومني با سودش 170 تومن ميشه كه خونه 120 تومني جوابگو نيس

• ما پارسال وام اوراق گرفتيم خونه 500 تومن بود 100 تومن وام كه سقفش بود دادن
ديگران راقضاوت نكنيم.
زنگ زدم بانک گفت فقط باید اوراقشو بخریو و خونه ۲۰ درصد گرونتر باشه و سند داشته باشه

پس ۸۰ درصد درسته.زمان ما کمتر وام میدادن.

1346