2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توی مدفوع ک باکتری زیاده. اون که نوشته کیست ای کلای هست نه باکتری  E.COLI.  چیز خاصی نیست. دارو هم معمولا نمیخواد. بیشتر هم عامل اسهال مسافرتیه.

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
E.COli باکتری بیماری زاست اگه به تعداد زیاد باشه باعث اسهال و دل درد میشه

خطرناکه؟با دارو خوب میشه؟ من چند وقتیه دل درد و اسهال میشدم فک کردم سندروم روده تحریک پذیر گرفتم رقتم آز دادم نوشته ای کولای دیده شده

e.coliباکتری ای هست که تومدفوع همه ادم ها ست.

توازمایش ادرار، موادغذایی و اب نباید باشه.چون نشون دهنده الودگی اون ماده به مدفوعه.

ولی تومدفوع وجودش طبیعیه.

اصلا بعیده وجود ایکولای رو تو مدفوع ازمایش بدند

توی مدفوع ک باکتری زیاده. اون که نوشته کیست ای کلای هست. چیز خاصی نیست. دارو هم معمولا نمیخواد. بیشت ...

آره دقیقا نوشته کیست ای کولای .یعنی همین باعثه دل دردم و اسهاله؟

خیلی فرق میکنن. کیست E.Coli یک تک یاخته است یعنی نوعی انگل روده ای محسوب میشه و با باکتری فرق میکنه. ...

باعث اسهال و دلپیچه اس؟درمانش چیه؟من همش فکر می کردم سندروم روده تحریک پذیر دارم و هیچوقت خوب نمیشم

e.coliباکتری ای هست که تومدفوع همه ادم ها ست. توازمایش ادرار، موادغذایی و اب نباید باشه.چون نشون ده ...

سلام تو رو خدا جواب منم بدید.کودک ۱۰ماهه ام ۶ماهه بی آرومه.۱۰۰تا دکتر بردم.گفتن رفلاکس و دندونه.قوی ترین داروها دادم.تا امروز آز داده.کشت ادرار.نوشته عفونت داره.آی کولی‌خیلی نگرانم.شما چیزی میدونید؟