1345
1363
عنوان

آقا چجوری اکثرشون انقدبانمکوجذابن

216 بازدید | 20 پست

چن وقته برنامه ی تیک تُکو نصب کردم 

بعداکثر این دختر پسراکه کلیپ میذارن خیلی باحالن.چجوری اخه.فقط ما معمولی موندیم؟

شوهرمن کلا خیلی ساده دوس داره.حتی میگه موهاتو نمیخوام رنگ کنی رنگ موهاتودوس دارم.یاقیافه ی بدون آرایشموبیشتر دوس داره.بخاطر همین منم همیشه ساده ولی شیکومرتبم.

ولی اخه چجوری اونایی ک کلیپ درس میکنن انقد بانمکن!!هن؟؟

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

ادا واطوار دارن 

کلا صورتشون حرف میزنه و پر تحرک ان

شروع تناسب جسمیم 7/7/۹۷ 🏃‍   شروع تناسب روح با جسمم ۱۸/۶/۹۸ ☺☺(اگر خدا بخواهد) فهمیدم که میشه همه چیزو عوض کرد حتی خودمو... اومدم تا تغییر کنم نه همه چیزو بپذیرم و ثابت کنم💟 اصلا اثبات بیگناهی خودم یا گناهکار بودن بقیه چه ثمره ای داره؟! از یک نقطه ای باید خودساختن رو شروع کرد😊 خودت رو بساز(تو فقط میتونی خودت رو قضاوت کنی و تغییر بدی)
1350

منم کلا ساده دوس دارم🙂💎

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🚫تیکر به وقت تولد بانو آریانا، ملکه ی قصر🌼🚫   ⚠️توجه⚠️        ⚠️توجه⚠️                                     به اطلاع میرساند، در ۲۴ مهر ماه، دختری متولد شده است... که الان منم😐.. نه خداییش توقع داشتی بگم زندگی سرشار از عشق و محبتی دارد و چیزای دیگه... شما به بزرگی خودت ببخش خواهر 😜    خانما، خواهران، اینجا واس خوشگلاس، یعنی کلش واسه خوشگلاس،خب الان تو زشتی، میگی چیکار کنم؟    هیشششششش، آره منم یه عدد زشتوام، کی به کیه، توهم بیا، فقط بپا که لو نریم🤫
1376
عزیزم  این قسمتش که شما ساده و شیک ومرتبی و شوهرتون  اینجوری دوس داره چه ربطی به موضوع تاپ ...

میگم ینی میخوام ک موهامورنگ کنم مثه اونا یا مثلا آرایشای آنچنانی داشته باشم شوهرم موافق نیس.معمولیم ولی مرتم اما مثه اونا بانمک نمیافتم توفیلما وعکسا

من فک میکنم کسی ک بانمک نباشه باآرایشم بی نمک میمونه اخه😕

فک میکنی  هرچقد هم ادم قیافش داغون باشه بازم ارایش یکم جلا میده ب صورتش 

خودمونم همینطوریم با ی رژ چقد صورتمون زیبا تر میشه

هرجا سخن از مهسا است نام ممد میدرخشد
1226

من پشت صحنه دابسمش های محمدامین کریم پورشاخ دابسمش اینستارودیدم

دقیقا خیلی خرج تولیددابسمش میکنن اکثرنم تودابسمش های امین پوررونگاه کنی اکستنشن تهرانی روتبلیغ میکنن که درواقع ساپورتشون میکنه

میگم ینی میخوام ک موهامورنگ کنم مثه اونا یا مثلا آرایشای آنچنانی داشته باشم شوهرم موافق نیس.معمولیم ...

الان دیگه ارایش انچنانی مد نیست.. پوست و موی سالم داشته باشی ۷۰ درصد راهو رفتی

1339