1464
1411
عنوان

فقط خانومای مجرد بیان 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 68 پست
من مجرد ده سال پیشم😆 یادش بخیر یه کشو داشتیم بابام حقوقشو که میگرفت میذاست اونجا میگفت هرکی پول میخ ...

دقیقا ما هم همینطور منم خرج نمیکردم خرجای ضروری فقط شهریه و کرایه ماشین و اینا 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

تو که گفتی فقط مجردا😉 من متاهلم..بابام ماهی ۵۰ میده.پدرشوهرم ماهی ۱۰۰

خرشانس کی بودی پدرشوهرت ماهیانه بهت میده؟؟؟؟

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  
1473

۶۰۰

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
1334

اینترنتمو مامانم میگیره

لباسی چیزی هم بخام با خودشه

هرچقدر بتونه ماهیانه میده بهم

من معمولا خرج نمیکنم پس انداز می کنم

هروقتم سفارش کار گیرم بیاد پول اونو هم پس انداز میکنم😉

تایپ و ترجمه متون انگلیسی شما با قیمت مناسب. به آیدی در تل پیام بدید 😋😉 @waldbrand
۷۰۰-۸۰۰ شغلش آزاده بستگی به در آموزش داره

منم حقوق بابام خوبه شغلش ازاده اما خرجامون خیلی زیاده متاسفانع ادم دلسوزی هم هستم نمیتونم فشار بیارم ولی تو خرجام موندمم

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  
1396

من الان متاهلم .ولی اون موقع نمیگرفتم ..خودش هرچند روز میبردم خرید ..هربار هم میخواستم از در بزنم بیرون 100بهم میداد میگفت تو جیبت باشه.درکل .ماهی 500هزارتا یک میلیون میداد

من ماهیانه ۳۰۰ گاهی هم ۵۰۰ ولی الن دارم دانشجو میشم  اونم دانشگاه ازاد میخام مدیریت کنم شهریه ر ...

نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی دانشگاه آزاد سرویس واسه دانشگاه نداره ینی باید کرایه بدی.غذاشونم تعریفی نیست ینی معمولا بچه ها خودشون درست میکنن...الان باید بتونی از خرج ش ا ر ژ لوازم آرایش لباس وهر ولخرجی دیگه ای بگذری.سعی کن هر بار ک میری خونه از خونتون مواد غذایی بیاری ک نخوای خودت بخری.با هم کلاسیاتم زیاد بیرون نرو...شاید برات سخت باشه ولی تموم میشه فقط۴ساله

همه عمر جستجوها ب دنبال آرزوها❤دانشجوی هوشبری💉💊
1508