1421
1411
عنوان

فقط خانومای مجرد بیان 😍

510 بازدید | 68 پست

خانوما شما ماهیانه چند از باباتون میگیرید ؟؟

اونایی که متاهلن هم بگن ماهیانه چقدرر میگرفتن

که هم خرج بکنن هم کمی واسه پس انداز

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

يه ماه ٢٠٠

يه ماه ٦٠٠

متغيره

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️

مامانا من میشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
1394

من مجرد ده سال پیشم😆 یادش بخیر یه کشو داشتیم بابام حقوقشو که میگرفت میذاست اونجا میگفت هرکی پول میخواد برداره. اما من زیاد برنمیداشتم فقط در حد یه خوراکی تو مدرسه و کرایه اتوبوسم و مایحتاجم.

الهی به امید خودت...  
يه ماه ٢٠٠ يه ماه ٦٠٠ متغيره

من ماهیانه ۳۰۰ گاهی هم ۵۰۰ ولی الن دارم دانشجو میشم  اونم دانشگاه ازاد میخام مدیریت کنم شهریه رو که بابام میده خرج خوابگاه غذا لباس و.... موندم چ گوهی بخورممم

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  
1387

هیچی ولی هرچی بخوام برام میخرن😘

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤
1331