1874
1823
عنوان

فقط خانومای مجرد بیان 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 68 پست
من مجرد ده سال پیشم😆 یادش بخیر یه کشو داشتیم بابام حقوقشو که میگرفت میذاست اونجا میگفت هرکی پول میخ ...

دقیقا ما هم همینطور منم خرج نمیکردم خرجای ضروری فقط شهریه و کرایه ماشین و اینا 

۹۹/۹/۱۰خواهم دیدمتون😅😁😆از بیکاری یه جاهایی از خونه رو داریم تمیز میکنیم که اصلا تو سند قید نشده بودخیر نبینی کرونا😂سال، 99هم نامگذاری شدسال دوری و دوستی😁آقا رئیس جمهور امروز گفت:از کرونا هم عبور میکنیم.اما نگفت افقی یا عمودی😃وقتی روحانی میگه نگران نباشیدیاد مامانم می افتم که دمپایی به دست میگفت:وایسا کاریت ندارم🤣از بس تو خونه نشستم به خاطر قرنطینه واز ترس کرونا تازه فهمیدم 10سال پیش اونی که گچ بری کرده برای خونمون یکی از گل های سقفو ناقص زده کرونا بگیری اوستا گچ کار😁ساعت 8صبح پاشدم پسرم با یه کاسه تخمه نشسته جلو تلوزیون میگه :با من حرف نزن سر کلاسم ؟!😀میگن تو ایران ویروس و اینقدر آزاد گذاشتن خود ویروس تو شک افتاده نکنه توطئه ای تو کاره😆ده روزه هرچی فال میگیرم میگه سفری در پیش داریوالا با این وضعیتی که داریم فکر کنم منظورش سفر آخرته😁کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀اوضاع مملکت داره به سمتی پیش میره که شب های جمعه اموات برای ما فاتحه میخوانند:شادی روح زنده هاالفاتحه...😂

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

تو که گفتی فقط مجردا😉 من متاهلم..بابام ماهی ۵۰ میده.پدرشوهرم ماهی ۱۰۰

خرشانس کی بودی پدرشوهرت ماهیانه بهت میده؟؟؟؟

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️
1825

نمیدونم من چرا روم نمیشه از بابام پول بگیرم

از کنکور ک دادم سعی کردم کار کنم الانم سالهاست هر کاری که میتونم میکنم پول درارم ولی نگم پول میخوام

ان شاءالله تا تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم ازدواج خوبم اتفاق افتاده
خرشانس کی بودی پدرشوهرت ماهیانه بهت میده؟؟؟؟

😁😁😁😁آوره.اخه خیلی دوسم دارن☺بعد عمومه پدرشوهرم

۹۹/۹/۹ انشالله اینشکلی👈🤰شدم😄پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...آهای گو*زویی که شیرآب و تاآخر باز میکنی و به درو دیوار میپاشی تا کسی صدای گو*زتو نشنوه آب هست ولی کم است  درمصرف آب صرفه جویی کنید.خو گوزویی باش صداش بلنده باشه خودتو درمان کن آب و چراااا هدررر میدیییییی😒😒😒😒😒.ببخشید لحنم بد بود ولی پیامم اخلاقی بود 🖤فروردینی ام خوشگل و مغرور...😁

اینترنتمو مامانم میگیره

لباسی چیزی هم بخام با خودشه

هرچقدر بتونه ماهیانه میده بهم

من معمولا خرج نمیکنم پس انداز می کنم

هروقتم سفارش کار گیرم بیاد پول اونو هم پس انداز میکنم😉

She is everything I ever wanted.... 
۷۰۰-۸۰۰ شغلش آزاده بستگی به در آموزش داره

منم حقوق بابام خوبه شغلش ازاده اما خرجامون خیلی زیاده متاسفانع ادم دلسوزی هم هستم نمیتونم فشار بیارم ولی تو خرجام موندمم

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️
1893

من الان متاهلم .ولی اون موقع نمیگرفتم ..خودش هرچند روز میبردم خرید ..هربار هم میخواستم از در بزنم بیرون 100بهم میداد میگفت تو جیبت باشه.درکل .ماهی 500هزارتا یک میلیون میداد

من ماهیانه ۳۰۰ گاهی هم ۵۰۰ ولی الن دارم دانشجو میشم  اونم دانشگاه ازاد میخام مدیریت کنم شهریه ر ...

نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی دانشگاه آزاد سرویس واسه دانشگاه نداره ینی باید کرایه بدی.غذاشونم تعریفی نیست ینی معمولا بچه ها خودشون درست میکنن...الان باید بتونی از خرج ش ا ر ژ لوازم آرایش لباس وهر ولخرجی دیگه ای بگذری.سعی کن هر بار ک میری خونه از خونتون مواد غذایی بیاری ک نخوای خودت بخری.با هم کلاسیاتم زیاد بیرون نرو...شاید برات سخت باشه ولی تموم میشه فقط۴ساله

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718