2726
من یه مدت پیش انعامی میبردم.. الآن هروقت مریض شه مستقیم میبرم بیمارستان دیگه مطب خصوصی نمیبرمش

بیمارستان بوعلی؟؟ من تعریف جهانبخش شنیدم بنظرت خوبه؟؟؟ پسرم خیلی شیر بالا میاره میترسم رفللکس باشع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیمارستان بوعلی؟؟ من تعریف جهانبخش شنیدم بنظرت خوبه؟؟؟ پسرم خیلی شیر بالا میاره میترسم رفللکس باشع

جهابنخش نشنیدم تاحالا نمیشناسمش🤔 یه بار میبرم امام،

یه بار بوعلی.. دفعه آخر که همین هفته قبل تب شدید داشت بردمش شفا.. هردفعه یه جا میبرم😅

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2728
بیمارستان همه رزیدنت هستن ...انعامی خوب بود؟

انعامی نه که بگم خوب نیست..ولی خب اونجور که میخواستم نبود..واسه این مشکلی که میگی باید ببریش پیش متخصص،

مشکل پسر من در حد تب و گلو درد و سرماخوردگی بود که میبردم بیمارستان حل میشد خداروشکر..رفلاکس فرق میکنه.

انعامی مثلا من بهش میگفتم پسرم حرف نمیزنه ،سرشو میکوبه زمین، میگفت به درک بذار بزنه دردش بیاد دیگه نمیزنه😐 بعداز اون دیگه نبردم پیشش.. یا مثلا درمورد حرف نزدنش میگفت مهم نیست اصلا، الکی بچه رو نبر پیش روانشناس و این سوسول بازیارو بذار کنار، در حالیکه هم پیش روانشناس بردم هم متخصص مغز و اعصاب و هردو گفتن مشکوک به اوتیسمِ .. الآن پسرم دو سال و 5ماهشه، من آخرین بار وقتی 1 سال و 7ماهش بود بردمش پیش انعامی و به خاطر همین حرفاش دیگه نبردمش..حتما بگرد یه دکتر خوب پیدا کن ،من زیاد نمیشناسم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

برای تغذیه اش چرا جایی نمیبری  خانم دکتر رمضانی کارررش واقعا عالیه 23 کیلو کم کردم بدون هیجچ مشکلی به همه گروه های سنی هم رژیم و توصیه غذایی میدن  و مطب اشون  تو بلوار خزر روبروی فرش مشهد تو ساری ساختمان پزشکان اکسیره

انعامی نه که بگم خوب نیست..ولی خب اونجور که میخواستم نبود..واسه این مشکلی که میگی باید ببریش پیش متخ ...

سلام عزیزم پسرتون وضعیتش چطور شده. آیا تشخیص اتیسم درست بود؟ پسر منم تشخیص اتیسم گرفته