1147
1273

من یه مدت پیش انعامی میبردم.. الآن هروقت مریض شه مستقیم میبرم بیمارستان دیگه مطب خصوصی نمیبرمش

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
من یه مدت پیش انعامی میبردم.. الآن هروقت مریض شه مستقیم میبرم بیمارستان دیگه مطب خصوصی نمیبرمش

بیمارستان بوعلی؟؟ من تعریف جهانبخش شنیدم بنظرت خوبه؟؟؟ پسرم خیلی شیر بالا میاره میترسم رفللکس باشع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیمارستان بوعلی؟؟ من تعریف جهانبخش شنیدم بنظرت خوبه؟؟؟ پسرم خیلی شیر بالا میاره میترسم رفللکس باشع

جهابنخش نشنیدم تاحالا نمیشناسمش🤔 یه بار میبرم امام،

یه بار بوعلی.. دفعه آخر که همین هفته قبل تب شدید داشت بردمش شفا.. هردفعه یه جا میبرم😅

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

جهابنخش نشنیدم تاحالا نمیشناسمش🤔 یه بار میبرم امام، یه بار بوعلی.. دفعه آخر که همین هفته قبل تب شد ...

بیمارستان همه رزیدنت هستن ...انعامی خوب بود؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1350
بیمارستان همه رزیدنت هستن ...انعامی خوب بود؟

انعامی نه که بگم خوب نیست..ولی خب اونجور که میخواستم نبود..واسه این مشکلی که میگی باید ببریش پیش متخصص،

مشکل پسر من در حد تب و گلو درد و سرماخوردگی بود که میبردم بیمارستان حل میشد خداروشکر..رفلاکس فرق میکنه.

انعامی مثلا من بهش میگفتم پسرم حرف نمیزنه ،سرشو میکوبه زمین، میگفت به درک بذار بزنه دردش بیاد دیگه نمیزنه😐 بعداز اون دیگه نبردم پیشش.. یا مثلا درمورد حرف نزدنش میگفت مهم نیست اصلا، الکی بچه رو نبر پیش روانشناس و این سوسول بازیارو بذار کنار، در حالیکه هم پیش روانشناس بردم هم متخصص مغز و اعصاب و هردو گفتن مشکوک به اوتیسمِ .. الآن پسرم دو سال و 5ماهشه، من آخرین بار وقتی 1 سال و 7ماهش بود بردمش پیش انعامی و به خاطر همین حرفاش دیگه نبردمش..حتما بگرد یه دکتر خوب پیدا کن ،من زیاد نمیشناسم