2703
2553
ماام میکنیم اما برای کیک مرغ میگم حتما باید ته داشته باشه؟؟؟

نمیدونم والا تاحالا درست نکردم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کیک مرغت امشب درست کن و روشو چیزی بزار تا خشک نشه سسش و سالاد ماکارونیتو امشب درست کن ولی فردا عصری بریز تو ماکارونی صدفیات که ماکارونی صدفیت بیات نشه

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
فقط یه قاشق؟؟

پیازچه خیلی کم بریز تک و توک توش باشه

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2456
کیک مرغت امشب درست کن و روشو چیزی بزار تا خشک نشه سسش و سالاد ماکارونیتو امشب درست کن ولی فردا عصری ...

خیلی ممنون عزیزم🌹🌹

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

من کیک مرغ با نون تست درست کردم همون موقع درست کردم مستقیم آوردم سر سفره با غذاهای دیگه ولی خیلی دلچسپ نشده بود، خونه مامانم اینا بودیم بقیش تو یخچالشون موند میگفتن فردا خوردیم چقدرررر خوشمزه شده بود همشون میگفتن یک روز ازش گذشته خیلی خوشمزه شده 

خیلی ممنون عزیزم🌹🌹

خواهش میکنم کاری که گفتم و انجام بده چون من همیشه تو مهمونیام همین کارو میکنم

من کیک مرغ با نون تست درست کردم همون موقع درست کردم مستقیم آوردم سر سفره با غذاهای دیگه ولی خیلی دلچ ...

مرسی عزیزم🌹🌹

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2714