2733
2734
عنوان

منم جای خواهرتون هستم میشه بیاید

273 بازدید | 21 پست

من مامان  دو تا بچه هستم. یه دو سالی میشه که استرس و اضطراب شدیدددد میگیرم دکتر هم رفتم قرص داد که همش خواب آور بود نه ماه خوردم و خودم قطع کردم.همش به مرگ فکر میکنم شبها میخوام بخوابم فکر میکنم دیگه صبح بیدار نمیشم  تو طول شب چندبار شوهرم رو نگاه میکنم ببینم نفس میکشه یا نه.جایی بخوام برم استرس میگیرم  حتی خونه مادرشوهر. یا کسی بخواد بیاد  خونمون. به خدا اصلااااا  من نمیدونستم استرس یعنی چی .خیلییی  خونسرد و بیخیال بودم.

همه جای بدنم  از استرس و فکر وخیال منفی به شدت درد میگیره قفسه سینم  دست چپ  و راست. اصلاااا به خودمم نمیرسم فکر میکنم اگه شیک و پیک کنم چشم میخورم

خیلی هم لاغر شدم بابت این موضوع  .توروخدا منو نصیحت کنید دعایی راهکاری تجربه ای  هر چیزی میدونید خواهش میکنم بگید نجات  پیدا کنم 

🥰🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شما قطعا یه حادثه شوک اور و ناگوار رو از سر گذروندی که اینطور شدی ...شما افسردگی الان دارید و وسواس فکری ترس از دست دادن ..فقطم روانکاری و مصرف دارو کمکت میکنه و خودت 

2731
آخه قرص هاخوآب اورن

این خواب آور نیست فقط یه هفته اول استفاده یه کم کسلی بعدش جا میفته 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2738

منم مشکل تو رو داشتم کاملا میفهممت فقط خودت باید یه تکون اساسی به خودت بدی  باشگاه برو کلاس مختلف برو هرچقدر وقت کمتری برای فکر های بیخودی داشته باشی بهتره درکل به خودت برس تا اعتماد به نفست بالا بره وبه آرامش برسی 

آخه هیچ اتفاقی نیفتاد ه  وه اینطوری شده باشم

از دست دادن کسی یا از نزدیکان مشکل یا بیماری پیش نیومده واسش ...یا حتی غمی از گذشته که کنار نیومده باشی باهاش ..این مسائل همیشه ریشه دارن و هرگز بی دلیل و یکباره پیش نمیاد ...و کار بدتری که کردید اینه که هرگز قرص های اعصاب رو یکباره نباید قطع کرد و علاوه بر قرص روانکاوی میخواد 

دکتر باید بنویسه؟

آره

من بعد زایمانم خیلی حالت نامیدی به زندگی داشتم دکتر واسم نوشت 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2706