1345
1341
عنوان

منم جای خواهرتون هستم میشه بیاید

269 بازدید | 21 پست

من مامان  دو تا بچه هستم. یه دو سالی میشه که استرس و اضطراب شدیدددد میگیرم دکتر هم رفتم قرص داد که همش خواب آور بود نه ماه خوردم و خودم قطع کردم.همش به مرگ فکر میکنم شبها میخوام بخوابم فکر میکنم دیگه صبح بیدار نمیشم  تو طول شب چندبار شوهرم رو نگاه میکنم ببینم نفس میکشه یا نه.جایی بخوام برم استرس میگیرم  حتی خونه مادرشوهر. یا کسی بخواد بیاد  خونمون. به خدا اصلااااا  من نمیدونستم استرس یعنی چی .خیلییی  خونسرد و بیخیال بودم.

همه جای بدنم  از استرس و فکر وخیال منفی به شدت درد میگیره قفسه سینم  دست چپ  و راست. اصلاااا به خودمم نمیرسم فکر میکنم اگه شیک و پیک کنم چشم میخورم

خیلی هم لاغر شدم بابت این موضوع  .توروخدا منو نصیحت کنید دعایی راهکاری تجربه ای  هر چیزی میدونید خواهش میکنم بگید نجات  پیدا کنم 

اهل گیلانغرب نیستم. هرچی نام کاربری میزدم قبول نمیکرد آخر سر اینو که زدم تایید شد. .

شما قطعا یه حادثه شوک اور و ناگوار رو از سر گذروندی که اینطور شدی ...شما افسردگی الان دارید و وسواس فکری ترس از دست دادن ..فقطم روانکاری و مصرف دارو کمکت میکنه و خودت 

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350
شما قطعا یه حادثه شوک اور و ناگوار رو از سر گذروندی که اینطور شدی ...شما افسردگی الان دارید و وسواس ...

آخه هیچ اتفاقی نیفتاد ه  وه اینطوری شده باشم 

اهل گیلانغرب نیستم. هرچی نام کاربری میزدم قبول نمیکرد آخر سر اینو که زدم تایید شد. .
آخه قرص هاخوآب اورن

این خواب آور نیست فقط یه هفته اول استفاده یه کم کسلی بعدش جا میفته 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

منم مشکل تو رو داشتم کاملا میفهممت فقط خودت باید یه تکون اساسی به خودت بدی  باشگاه برو کلاس مختلف برو هرچقدر وقت کمتری برای فکر های بیخودی داشته باشی بهتره درکل به خودت برس تا اعتماد به نفست بالا بره وبه آرامش برسی 

1307
آخه هیچ اتفاقی نیفتاد ه  وه اینطوری شده باشم

از دست دادن کسی یا از نزدیکان مشکل یا بیماری پیش نیومده واسش ...یا حتی غمی از گذشته که کنار نیومده باشی باهاش ..این مسائل همیشه ریشه دارن و هرگز بی دلیل و یکباره پیش نمیاد ...و کار بدتری که کردید اینه که هرگز قرص های اعصاب رو یکباره نباید قطع کرد و علاوه بر قرص روانکاوی میخواد 

منم مشکل تو رو داشتم کاملا میفهممت فقط خودت باید یه تکون اساسی به خودت بدی  باشگاه برو کلاس مخت ...

اره خیلیییی  بده به خدا...شما دارو هم خوردی؟ 

دکتر باید بنویسه؟

آره

من بعد زایمانم خیلی حالت نامیدی به زندگی داشتم دکتر واسم نوشت 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
1308
از دست دادن کسی یا از نزدیکان مشکل یا بیماری پیش نیومده واسش ...یا حتی غمی از گذشته که کنار نیومده ب ...

نمیدونم والله .چیز یادم نمیاد از اتفاقات  بد که برام قبلا پیش اومده باشه. .فقط من دو سال پیش  قفسه سینم  درد میگرفت فکر میکردم قلبم هست پیش متخصص قلب رفتم نوار تست ورزش و اکو ازم گرقت همه سالم بودن. میگم  شاید اون ترس باعث شده که من اینطوری بشم آخه همش فکر میکردم قلبمه  و الان سکته میکنم 

من اوایل اره میخوردم خواب اورهاشو قطع کردم وبعدش فقط پرانول میخوردم که اونم قطع کردم وفقط فکر ودیدم ...

ببخشید میشه بگی چکار کردی بلکه منم یاد بگیرم 

پرانول هم خیلی کمک کننده است ضد اضطراب هستش وخواب آور هم نیست اما زیادنخور چون از یه جایی باید خودت ...

الان فردا  مراسم داریم میشه بخورم ؟یا دکتر باید بنویسه

1335