2726
عنوان

ی خبری شنیدم خیلی ناراحت شدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس مرده چی که خیانت کرده دختره زندگی خراب کن بود درست ولی چرا مردا برنده شد این وسط

تو جامعه ما همیشه مردا برنده هستن زنا باید بدونن و پیش بینی کنن گلم همه هم میدونن

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2728
زنایی رو میگن که با مردای سیاسی مختلف می پرن و ازشون آتو میگیرن گفتن پرستو بوده که تونسته به فایل ه ...

اها مرسی .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
باید باهاش مبارزه کرد

وقتی قانون و جامعه پیشت مرداس هر چقدم مبارزه کنیم باز برنده مردا هستن

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
چه خبر هست؟  هرکی پول داره اسلحه دستش بگیره راه بیفته هرکی دوست داشت بکشه بعد دیه شو بده؟  ...

منظورم این نیست

ولی اینا غرق در ی سری معاملات و مسائل سیاسی هستن

ک ماها ازش خبر نداریم!

وقتی قانون و جامعه پیشت مرداس هر چقدم مبارزه کنیم باز برنده مردا هستن

نباید کوتاه اومد 

حداقل بجه هامونو درست تربیت کنیم 

قبول ظلم خودش ظلمه

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2706