2726

بله ،مرداي کم سن و سال بیشتر ناز می کشن ، اونايي که سن شون بالاست که حوصله ناز کشيدن ندارن، بعدم به این فکر کنید که شما تازه اول جوونيتونه،باید یه پيرمرد غرغرو رو تحمل کنید،

میشه یه صلوات مهمونم کنید🙏

ولی اگ درصد بگیریم من بنظرم اختلاف سنی ۶-۷ سال از همه چی بهتره 

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من و شوهرم۱۱ سا اختلاف سنی داریم اصلا شور جوونی کردن نداره ولی من خودم بمب انرژیم😥زیاد خوب نیست اختلاف سنی زیاد اصلنم ناز نمیکشه😐😐😐ناز کشیدن کجا بود😐

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
2728
منکه با سن بالا ازدواج کردم و راضیم

چند سال اختلاف سنی دارین گلم؟

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
تو از هر كي خوشت اومد زنش شو به سن اهميت نده من خواستكار داشتم ١٤ سال بزركتر عين بجه ها

همین کارو میکنم ولی این برام سواله همیشه

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

من با همسرم ۱۲ سال اختلاف سنی دارم راضی هستم خیلی حواسش بهم هست و خیلی اهل تفریح و گشت گذار . ولی این مسئله سن خیلی نسبی هستش و یه قانون و فرمول کلی نداره برای هر آدمی با دیگری فرق میکنه.

از اونطرف برادرم از خانمش کوچکتره ولی اونم خیلی ناز خانمش رو میکشه و حواسش بهش هست همه جوره.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
چند سال اختلاف سنی دارین گلم؟

۹سال

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
۹سال

۹ سال ک‌طبیعیه فک کردم ۱۵ ۱۶ سال

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
سن بالا ینی چقدر

۹سال بزرگتر

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2706