2726

به نظرتون اگه دختر کوچیکتر باشه و اختلاف سنی زیادی با همسرش داشته باشه حس خوشبختیش بیشتره یا وقتی هم سنو سال باشن 

احتمال خیانت با اختلاف سنی بالا مثلا ده یا پونزده سال کمتر نمیشه؟ مردای سن بالا بیشتر ناز میکشن یا این کوچولو ها؟ کدومشون قدر زنو زندگیشونو بیشتر میدونن؟ البته میدونم به سنو سال نیست و بستگی به صفات شخصیتی یه ادم داره ولی خب بی ربطم نیست ؟ از تجربیاتتون برام بگین😙

اول تجربیات خودمو بگم مردای کم سنو سال دورو برم بیشتر ناز میکشن و بیشتر قدر میدونن بر خلاف تصور عموم😓

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منکه با سن بالا ازدواج کردم و راضیم

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

تفادت سنی زیاد باعث تفاوت سلیقه ای و شخصیتی و عدم تفاهم میشه و هم سن بودن هم اصلا خوب نیست بنظرم 4 تا 6 سال اختلاف سنی خیلی خوبه نه بیشتر نه کمترش بده  و ناز و اسن چیزام بشتگی به صفت مرد داره و مردی اگه خاعن باشه زنش هوری هم باشه و 30 سال از خودش کوچیک تر باز بهش خیانت میکنه

مردی ک سنش خیلی بالاتراز دختر باشه ی گرگ ب تمام معناس😂و اون میتونه تو رو کنترل کنه ب راحتی.ولی وقتی سنش کم باشه تو راحت تر میتونی کنترلش کنی و ب حساب خودمون تو دست بگیریم مرده رو

بنظر من خیلی برمیگرده به شعور طرفین ،یکی ممکنه ۳۰ سالش باشه ولی عقلش اندازه ادم ۱۸ ساله باشه ،یکیم ممکنه ۲۱ اینا باشه ولی انقد عاقل باشه ک همه جوره حواسش به همه چی جمع باشه 

همه اینا هم با مشاوره و صحبت کردن طرفین تا خدودی مشخص میشه 

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️

خیانت  برمیگرده ب میزان تعهد و وفاداری آدمها  نه سن و اختلاف سنی شون

اختلاف سنی زیاد ، وقتی مرد بزرگتر باشه ، باعث میشه همسرشو بچه ببینه و  طرف مشورت قرارش نده  و تصمیم هاشو انفرادی بگیره ( عمومیت نداره این کامنت ولی  قابل تامل)

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بستگی به فردش داره مورد دیدم با اختلاف سنی بالا بازم خیانت کرده 

بعد اینکه سن عدده مهم‌درک متقابل و شناخت دو طرف از همه عزیز 

حالا چ پسر ۲۰ساله چ مرد ۴۰ ساله

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

مردا کلا عقل ندارن 

زن حتما باید کوچیکتر باشه تا از نظر عقلی در یه سطح باشن 

همسن و اینکه زن بزرگتر باشع اصلا خوب نیست 

من دیدم توی اطرافیانم خوشبختن اما زنه شکسته شده 

همه بار مسئولیت روی دوش زنه 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
مردای کوچیک ب نظرم چون شوشو من از من کوچیکتره انقدر لوسم میکنه ک تا حالا ننه بابام منو لوس نکرده بود ...

😂😂😂

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔

اختلاف سنی کمتر باشه بهتره،داداش من یازده سال از زنش بزرگتره خیلی زنش پر جنب جوشه،حوصله کاراشو نداره،رفتاراش واسش عجیبه دوس داره همش خانومانه برخورو کنه،درصورتیکه زنداداشمم بخاطر سنش حق داره بنظرم

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
2706