1351
1341

به نظرتون اگه دختر کوچیکتر باشه و اختلاف سنی زیادی با همسرش داشته باشه حس خوشبختیش بیشتره یا وقتی هم سنو سال باشن 

احتمال خیانت با اختلاف سنی بالا مثلا ده یا پونزده سال کمتر نمیشه؟ مردای سن بالا بیشتر ناز میکشن یا این کوچولو ها؟ کدومشون قدر زنو زندگیشونو بیشتر میدونن؟ البته میدونم به سنو سال نیست و بستگی به صفات شخصیتی یه ادم داره ولی خب بی ربطم نیست ؟ از تجربیاتتون برام بگین😙

اول تجربیات خودمو بگم مردای کم سنو سال دورو برم بیشتر ناز میکشن و بیشتر قدر میدونن بر خلاف تصور عموم😓

خداجونم فقط از خودت میخوامش❤                                       کمکم کن هیچ وقت فراموشت نمیکنم 

مردای کوچیک ب نظرم چون شوشو من از من کوچیکتره انقدر لوسم میکنه ک تا حالا ننه بابام منو لوس نکرده بودن 😂

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما خیلی گلی😊 ولی ما باغچمون دیگه جا نداره😒

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

تفادت سنی زیاد باعث تفاوت سلیقه ای و شخصیتی و عدم تفاهم میشه و هم سن بودن هم اصلا خوب نیست بنظرم 4 تا 6 سال اختلاف سنی خیلی خوبه نه بیشتر نه کمترش بده  و ناز و اسن چیزام بشتگی به صفت مرد داره و مردی اگه خاعن باشه زنش هوری هم باشه و 30 سال از خودش کوچیک تر باز بهش خیانت میکنه

مردی ک سنش خیلی بالاتراز دختر باشه ی گرگ ب تمام معناس😂و اون میتونه تو رو کنترل کنه ب راحتی.ولی وقتی سنش کم باشه تو راحت تر میتونی کنترلش کنی و ب حساب خودمون تو دست بگیریم مرده رو

بنظر من خیلی برمیگرده به شعور طرفین ،یکی ممکنه ۳۰ سالش باشه ولی عقلش اندازه ادم ۱۸ ساله باشه ،یکیم ممکنه ۲۱ اینا باشه ولی انقد عاقل باشه ک همه جوره حواسش به همه چی جمع باشه 

همه اینا هم با مشاوره و صحبت کردن طرفین تا خدودی مشخص میشه 

1348

خیانت  برمیگرده ب میزان تعهد و وفاداری آدمها  نه سن و اختلاف سنی شون

اختلاف سنی زیاد ، وقتی مرد بزرگتر باشه ، باعث میشه همسرشو بچه ببینه و  طرف مشورت قرارش نده  و تصمیم هاشو انفرادی بگیره ( عمومیت نداره این کامنت ولی  قابل تامل)

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بستگی به فردش داره مورد دیدم با اختلاف سنی بالا بازم خیانت کرده 

بعد اینکه سن عدده مهم‌درک متقابل و شناخت دو طرف از همه عزیز 

حالا چ پسر ۲۰ساله چ مرد ۴۰ ساله

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدما رو نه تو سفر میشه شناخت🙄نه حتی تو عصبانت😞آدما رو وقتی بشناس که میفهمن دوسشون داری...😔💔

مردا کلا عقل ندارن 

زن حتما باید کوچیکتر باشه تا از نظر عقلی در یه سطح باشن 

همسن و اینکه زن بزرگتر باشع اصلا خوب نیست 

من دیدم توی اطرافیانم خوشبختن اما زنه شکسته شده 

همه بار مسئولیت روی دوش زنه 

مردای کوچیک ب نظرم چون شوشو من از من کوچیکتره انقدر لوسم میکنه ک تا حالا ننه بابام منو لوس نکرده بود ...

😂😂😂

خداجونم فقط از خودت میخوامش❤                                       کمکم کن هیچ وقت فراموشت نمیکنم 

اختلاف سنی کمتر باشه بهتره،داداش من یازده سال از زنش بزرگتره خیلی زنش پر جنب جوشه،حوصله کاراشو نداره،رفتاراش واسش عجیبه دوس داره همش خانومانه برخورو کنه،درصورتیکه زنداداشمم بخاطر سنش حق داره بنظرم

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹
1288

من و شوهرم۱۱ سا اختلاف سنی داریم اصلا شور جوونی کردن نداره ولی من خودم بمب انرژیم😥زیاد خوب نیست اختلاف سنی زیاد اصلنم ناز نمیکشه😐😐😐ناز کشیدن کجا بود😐

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
منکه با سن بالا ازدواج کردم و راضیم

چند سال اختلاف سنی دارین گلم؟

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدما رو نه تو سفر میشه شناخت🙄نه حتی تو عصبانت😞آدما رو وقتی بشناس که میفهمن دوسشون داری...😔💔
1335