1363
1411

چکاری میکردید ؟؟ من میخام کار کنم چون خرجم زیاده اونم دانشگاه ازاد اما خانوادم مخالفن

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  
من ترجمه میکردم ...به پولشم احتیاج نداشتم ولی همیشه عاشق پول درآوردن بودم

چجوریه ؟؟؟

من بهشدت نیازمندم 

کمکم کنی ممنون میشم

اونایی که شبا دیرتر میخوابن   😴                          چیزای بیشتری از زندگی میخوان 😉

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1401
من ترجمه میکردم ...به پولشم احتیاج نداشتم ولی همیشه عاشق پول درآوردن بودم

میشه کمکم کنید 

زبانتون قوی بود؟؟

من خیلی ب کار احتیاج دارم

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  
1394

من رفتم توی یه تایپ و تکثیری کار گرفتم دوسال بعدش مغازه رو با وسایل از صاحبکارم خریدم.البته یه جوری با طرف قرارداد بستم که هرچی درمیاوردم برمیداشتم برای خودم به اون اجاره همون سیستمو جا رو میدادم. اگر میتونی اینجوری کارکنی عالیه

من میترسم بلد نباشم چیکار کنممم

باید امتحان کنی.  برو یه متن از اینترنت بگیر،  پرینت کن برا خودت ترجمه کن ببین می تونی یا نه

من ولی اینکارو نکردم اولین تجربه جدی ترجمم یه مقاله ۳۰ صفحه ای بود خداروشکر خوب دراومد😂

تایپ و ترجمه متون انگلیسی شما با قیمت مناسب. به آیدی در تل پیام بدید 😋😉 @waldbrand
1396
من مدرک زبان داشتم از 16 سالگی کارهای دارالترجمه انجام میدادم ...و دانشجویی کارهای ترجمه پایان نامه ...

👏👏👏👏👏👏👏👏👏

بسیار عالی 

من بی هنر ترین ادم روی زمینم 😪

ممنون گلم🤩🤩🤩

اونایی که شبا دیرتر میخوابن   😴                          چیزای بیشتری از زندگی میخوان 😉
میشه کمکم کنید  زبانتون قوی بود؟؟ من خیلی ب کار احتیاج دارم

بله مدرک زبان دارم و زبانم قوی هست ...شما باتوجه به مهارت ها کار کن ..مثلا تایپ کردن یا انجام پایان نامه یا تحقیق ..درست کردن پاور پوینت ..یا عکاسی و کارهای هنری 

من مدرک زبان داشتم از 16 سالگی کارهای دارالترجمه انجام میدادم ...و دانشجویی کارهای ترجمه پایان نامه ...

دارالترجمه چطوری باید برم ازمون ورودی داره

تایپ و ترجمه متون انگلیسی شما با قیمت مناسب. به آیدی در تل پیام بدید 😋😉 @waldbrand
👏👏👏👏👏👏👏👏👏 بسیار عالی  من بی هنر ترین ادم روی زمینم 😪 ممنون گلم🤩🤩🤩

ممنون عزیزم ...این حرف و نزن و اعتماد به نفستو له نکن ..هیچ وقت واسه شروع دیر نیست ..هرکسی یه استعداد و مهارتی داره باید بری دنبالش

1339