2737
2739
عنوان

کمک ...دوستان کسی تا بحال با بیهوشی دندان بچه اش رو درست کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29257 بازدید | 66 پست
ببخشید گلم تهران درست کردید یا اصفهان.. آخه من سرج کردم.. این بیمارستان تو تهرانه 

تهران عزیزم ,من الان یکسال هست ک دندوناشو درست کردیم ,منم مثل شما از بیهوشی خیلی میترسیدم و اون روز فقط یکسره گریه کروم تا از اتاق عمل بیرون اومد,ولی خوب ببین اولا اینکه باید تو بیمارستان حتما این کار انجام بشه تا اگه خدایی نکرده اتفاقی افتاد سریع رسیدگی بشه که البته اتفاقی نمیوفته ولی حتما باید تو بیمارستان انجام بشه ن مطب ,بعدشم قبلش باید زیر نظر متخصص اطفال از نظر سلامتی چک بشه وقتی گفتن مشکلی نداره میتونی انجام بدی درضمن واقعا واسه ی مادر خیلی سخته من تا در اتاق عمل با پسرم رفتم و تو بغلم بیهوش شد وقتی هم بهو ش اومد خودم رفتم تو اتاق ریکاوری پیشش چون فقط منو صدا میکرد وااااای واقعا اون روز نصف عمرم رفت تا بهوش اومد ولی چاره ای نبود اصلا نمیتونست غذا بخوره ,عزیزم سخت هست ولی حتما اینکارو زیر نظر ی پزشک خوب و بیمارستان خوب انجام بدید جای نگرانی نیست البته اگه دندونای دختر شما تعدادش کمتره و سنشم بیشتره میتونید بدون نیاز ب بیهوشی انجام بدید پسر من 3سالش بود و تمام دندوناش خرار هر بیستاش

دلم تنگه خانه ی پدریه😭
ببخشید گلم تهران درست کردید یا اصفهان.. آخه من سرج کردم.. این بیمارستان تو تهرانه 

عزیزم من.الان اصلا از این کارم پشیمون نیستم چون بچه های زیادیو دورو ورم میبینم ک واقعا بادوندونای خراب زجر میکشن بعدشم بعضی از دوندونای بچه ها تا 11یا12سالگی نمیوفته نمیشه ک خراب نگهوش داشت الان واقعا خوشحالم ک تینکارو واسه پسرم انجام دادم چون واقعا عذاب وجدان داشتم وقتی درد میکشید 

دلم تنگه خانه ی پدریه😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خوبی آگه میشه اسم بیمارستان که گل پسرتون رو بردین بگین.. دختر منم دندوناش افتضاحه 

سلام خانومی.دکتر پسرم که دکتر حاج احمدی بود،کلینیک ام البنین هم دندونهاش رو درست کردم.البته همه تعریف دکتر عشقی رو میکنن .اگر اصفهان هستید برید پیش اون.اون تو بیمارستان رز اینکار رو انجام میده

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.
2731
عزیزم من.الان اصلا از این کارم پشیمون نیستم چون بچه های زیادیو دورو ورم میبینم ک واقعا بادوندونای خر ...

آره شما خیلی کار درستی کردید... منم نگاه دندونای دخترم میکنم از غصه می خوام دق کنم... از یه طرف هم خیلی میترسم... خیلی دارم تحقیق میکنم در باره ش تو نت نوشته بود یه دختر بچه چهار ساله تو قم به خاطر بیهوشش کردن رفته تو کما بعدش هم فوت شده اینو که دیدم ترسم بیشتر شد 

آره شما خیلی کار درستی کردید... منم نگاه دندونای دخترم میکنم از غصه می خوام دق کنم... از یه طرف هم خ ...

اگه توی ی چای مطمئن انجام بدی مشکلی پیش نمیاد بعدشم بچه ای ک اونطوری تو کما رفته حتما خودش مشکلی داشته ولی از نظر حتما چندتا پزشک ببر تا مطمئن بشی از کارت من پسرمو خیلی دکترا بردم ک حتی اگر یکیشون میگفت ب بیهوشی نیازی نیست اینکارو نمیکروم ولی همه گفتن باید بیهوش بشه و چاره ای نیست ,

دلم تنگه خانه ی پدریه😭
سلام پسر من 2.5 سالش بودکه دکتر با بیهوشی کامل دندوناش رو درست کرد.من هم اولش خیییییییییییییییییییلی ...

سلام پسر من دو سال و دوماهه س.بع منم گفته باید چهارتارو یک جا درست کنه.منم یکم میترسم.دوتا دوندون جلوش خورده شده.نصفه شده.میترسم بع هوش نیاد.چیکار کنم.؟

2738
راستی نمیدونم قبلا گفتم یا نه شادی دندونای سوم و چهارم بالاش یعنی بغل دو تا دندون جلویی بالاش شکسته ...

دوندون پسر منم خورد شده .دکترش گفته باید با ییهوشی چهارتا رو‌باهم درست کنه‌.یکم میترسم.

چرا رجر کشید ؟؟؟؟

منم پسرم 20 ماهشه و چارتا دندون جلوش پوسیده س و عصب کشی نیاز داره و میگن با بیهوشی راحتتره 

ولی نگرانم چون الان تحریمم هستیم و احتمالا با داروهای ایرانی بیهوشی انجام بشه و ابن نگرانم مبکنه بپرسی هم راستشو نمیگن که دارن از چه دارویی استفاده میکنن موندم چیکار کنم

خانم های هنرمندی که هم میخواین برای دل خودتون کار کنید و هم میخواین درآمد داشته باشید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

سلام عزیزم من دندون های پسرم رو بدون بیهوشی درست کردم بیهوشی خ بده ریسک داره و اینکه نمیشه ک هی بری بیهوش کنی اخه دندونای جلو یه طوری هست ک وقتی درست میکنن اگ چیز سفت بخورن میشکنه من پسرم ک یک سالو نه ماهش بود رو بدون بیهوشی درست کردم تو مشهد خدارو شکر به دو روش یکی اینکه دستو پای بچه رو بگیری و بزاری درست کنه دکتر که بنظرم از بیهوشی بهتره فقط یکم از لحاظ روحی اذیت میشید دکتر غژاله ابوالفتحی روش دیگه اگ بالای دوساله و روابط اجتماعیش خوبه پیش دکتر علی باقریان ببرین با بچه طی چند روز دوست میشه بعدم کار رو شرو میکنه انشالا بچه تون دوست میشه و بدون بیهوشی انجام بدید

2706