2737
2734
سلام دوستان.پسر من 27ماهشه و 6تا از دندانهای بالیش متاسفانه به دلیل خوردن شیر در شب خراب شدن .بردم دندانپزشکی گفتن چون خیلی نا آرامی میکنه باید حتما بیهوش کنیم تا بتونیم دندانهای خراب را ترمیم کنیم.دکترش هم خیلی خوبه و معروفه.
ولی خیلی نگرانم و میترسم .ا
میدوار بودم از این طریق از مامانهایی که در اینباره تجربه ای دارند کمک بخواهم.و بدونم نظر اونها چیه و اینکه کسی تا به حال با این روش دندان بچه اش رو ترمیم کرده یا نه .
و پیشاپیش مرسی از مهربونیهاتون.
دوس دارم برگردم به اون روزایی که بابام بیدارم میکردو میگفت پاشو ببین

چقدر برف اومده مدرسه ها تعطیله !!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان آرشان جون من نمیدونم بیهوش میکنن یا نه . ولی چون کلا از بیهوشی میترسم ، مخم و مخم مخالفم .

در ضمن اینکه اگه دندوناش درد نداره زیاد سخت نگیر . دختر منم دندوناش زود خراب شد ولی دکترش گفت 5-6 سالگی میوفته و چون درد نداشت زیاد پی گیرش نشدم . منم دوس دارم دندوناش خوشگل باشه ولی به ریسکش نمیارزه
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
2731
منم بسرم 2 تا دندونش خرابه بدون بیهوشی دکترش روی دندونش رو سابید
اینجا موافق با برکردن نیستن میکن ضرر داره
دندون رو میسابن تا لق بشه و بیوفته
اکر نا جار به کشیدن باشه بیهوش میکنن
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
دندونای دختر گل منم تحت بیهوشی درست کردند جزییات بیشتر رو تو این تاپیک نوشتم میتونی اونجا بخونی .

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=77507&PageNumber=1
تمام عروسک های دنیا؛ یتیم می ماندند؛ اگر خدا دخـــتـــر را نمی‌ آفرید
2738
دختر من دو ماه قبل پوسیدن دندوناش مبتلا شد به تبخال دهانی و برای تسکین دردش و شیر خوردنش دکترش از این ژل های بیحس کننده تجویز کرده بود که دندونپزشکها گفتند دلیل پوسیدن خطی دندونای بالا و پایینش همین میتونه باشه . به همین دلیل این ژل ها برای وقتیه که نی نی ها دارن دندونای اولیه رو در میارن و برای دندونای اسیاب به درد نمیخوره یعنی استامینوفن ضررش کمتر ازین ژل هاست .
از تمام دوستان که برام پیام گذاشن ممنونم

پسر من شیر خودم رو خورده .و شبها موقع خواب بیدار میشود و شیر میخواست .میگن نباید زیاد موقع خواب شیر به نوزاد داد.چون دندانهای بالا خراب میشن .شیر روی دندانها میمونه و موجب پوسیدگی میشه.

دندانهایش رو میخوان پر کنند و عصب کشی هم داره .برای همین میخوان بیهوش کنند.

دکترش میگه اگه این دندانهای خراب در دهانش باشه تا موقع افتادن .موجب میشه دندانهایی که میخواد برای دائم در بیاره هم چون لثه آسیب دیده است و عفونت داره اونها هم در که میان دندانهای خراب اونها رو خراب میکنه

مامان شادی مرسی از توضیحاتی که داده بودی .خیلی کامل بود...سوالی داشتم الان شادی جون دیگه همه دندانهاش خوبه و

دیگه خرابی وجود نداره. و دندانهای جدید که درآورده سالم هستن؟ چون پسر من هنوز 4 تا از دندونهاش در نیومده.

میترسم اونها هم در بیان خراب باشن؟.

سلام
پسر من 2.5 سالش بودکه دکتر با بیهوشی کامل دندوناش رو درست کرد.من هم اولش خیییییییییییییییییییلی نگران بودم و وقتی تو اتاق عمل بود کلی گریه کردم.دکترش 7 تا از دندوناش رو درست کرد.خییییییلی سخته ولی از اینکه این کار رو کردم پشیمون نیستم چون درسته پسرم تو اون روز خیلی زجر کشید ولی در عوضش اگه عمل نمیکرد باید 14 بار و هر دفعه نیم ساعت جیغ می کشید.الان هم خدارروشکر مشکل خاصی نداره
آرام باش....خدای امروز،فردا هم هست....مطمئنم،تو هم مطمئن باش.
سلام آرزو جون . مرسی از پیامت میشه بگی کدوم دکتر وبیمارستان بردی و هزینه چقدر شد؟ خیلی ممنون

دکتر شادی موقع درست کردن دندوناش دو تا از دندونای اسیاب کوچکش یه کمی در اومده بود که اونا رو هم روشونو پر کرده بود که بعدها غذا گیر نکنه و نپوسه . بعد از عمل هم باید ببرید فلوراید تراپی که یه چیز مثل شکلات روی دندونا میمالند و این کار هر شش ماه تکرار میشه برای جلوگیری از پوسیدن دندونا که همه بچه ها می تونند انجام بدند .
الان دندونای شادی خدارو شکر مشکلی نداره همه دندوناش هم در اومدند غیر از اسیاب های بزرگ بالا که دکترش گفت بعد که همه در اومدند یه دفعه فلوراید تراپی رو انجام میده فقط دندونایی که درست کرده یه کم تیره تر از بقیه دندوناشه که دکترش گفت اون به دلیل مواد کار شده است و دکترش خیلی تاکید میکرد برای مقاوم شدن دندونا هویج بدم دستش .
2706