1345
1273
عنوان

کمک بگیرم از جاری یا نه ؟

166 بازدید | 20 پست

هفته دیگه باید برم از این خونه . جاریم طبقه پایینه بهم گفت بگو بیام کمکت برای اسباب جمع کردن . دوتا بچه داره هی میخان اعصابمو خورد کنن بی اجازه میرن همه جا سرک میکشن و داعم میخان بخورن تو یخچال و کابینت ها همش میرن بی اجازه !!! بنظرتون به جارم بگم بیاد کمک یانه؟ اصلا بچه هاشو جمع نمیکنه فقط یه کلام صداشون میزنه و تمام . من همش تو دلم حرص میخورم از بچه هاش 

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
1334

با این حساب پس نگی بهتره😌

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐
اخه رابطمون بد نیست زیاد میترسم دلخور بشه اخه برا جهاز چینیم مادرشوهرم بهش نگفته بود داریم جهاز میار ...

جهاز فرق داره عزیزم..دلخوری نداره وسایل شخصیته میخوای جمع کنی خب...بگو روم نشد ب کار بگیرمت

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
نه با جاريت اصلا صميمي نشو اونا همشون مار استينن 

متنفرم ازش همش میگه شوهر من اخلاق نداره و ال و بل بعد فکر میکنه شوهر ناقص العقل من فرشته است . بخدا زمین تا اسمون زندگیش با من فرق داره ولی بدم میاد اینقدر حساسیت نشون میده 

نههههههه.... بچه هم نداشت نباید میگفتی.  چرا میخوای زیر و بم زندگیتو بدونه‌؟ خودت کم کم جمع ک ...

اینقدر خرم ک میخاستم برم مسافرت کلیدهامونا دادم بهش میدونم اومده سرک کشیده همه جا . اخه من نه گل داشتم بیاد اب بده نه چیزی . بعد خودشون رفتن سفر کلید داد ب من من رفتم پایین دیدم در اتاق خواب ها را قفل کرده ....

اینقدر خرم ک میخاستم برم مسافرت کلیدهامونا دادم بهش میدونم اومده سرک کشیده همه جا . اخه من نه گل داش ...

دور از جون. ولی عزیزم خواهرانه و عاجزانه ازت خواهش میکنم با کل طایفه ی شوهر فقطططططط احترام....اصلا صمیمی نشو، جزئیات و حتی کلیات زندگیتو بهشون نگو. محتاطططططط باش و احترام گیر.

1331