2703
2553

خدا وکیلی این همه پول از کجا میارن؟؟

ما تو یه قرون دو هزارش موندیم

بعد اینا شونصد تا ایفون ایکس و میلیون میلیون پول گذاشتن جایزه

من که زدم همرو بلاک ریپورت کردم

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دارن دیگه😀 خوب کاری کردی

از کجا دارن؟

چرا فقط یه سری افراد خاص یهو اون همه معروف شدن؟

بعد دوسته من پیج زده بود اصلا بالا نمی اومد با این که خیلی مطالب خوبی داشت کلی هم خرج کرد

به نظرم اینا از یه جا ساپورت میشن

خدایاشکرت/ ممنون میشم با لایک هاتون و فالو کردن پیجم من رو حمایت کنین pendo.official
اخرشم نمیدن چون اصلا نگفتن زمان قرعه کشی کیه اونقدر طولش میدن اخرشم همه فراموش میکنن کامنت هم بسته س ...

اره دقیقا والا ما که ندیدیم تا حالا برنده ها رو

از کجا دارن؟ چرا فقط یه سری افراد خاص یهو اون همه معروف شدن؟ بعد دوسته من پیج زده بود اصلا بالا نم ...

باید وضعت خوب باشه بیای بالا خیلی لباسای جورواجور و قر فر به غیر این اصلا نمیشه 

2714
اخرشم نمیدن چون اصلا نگفتن زمان قرعه کشی کیه اونقدر طولش میدن اخرشم همه فراموش میکنن کامنت هم بسته س ...

یه دختره هست به اسم غزاله مروارید

ویدینگ پلانره اون که کارش همینه

الکی قول و قرار جازه میذاره

بعد انقد طول میده همه یادشون میره

و در کل اوایل پپیجشون پول نداشتن سر کوچه برن الان بیس چاری ترکیه و دبی

مثل ملینا تاج

خودشون ک نمیدن اسپانسر دارن

راه جدید پیج بالا اومدن میای پول میدی به این معروفا ممسابقمسابقه علکی راه میندازی بعد اونا میگن پیجتو فالو کنن بعد کلی فالور پیدا میکنی  

از کجا دارن؟ چرا فقط یه سری افراد خاص یهو اون همه معروف شدن؟ بعد دوسته من پیج زده بود اصلا بالا نم ...

شک نکن👍

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
2706