1147
1273

خدا وکیلی این همه پول از کجا میارن؟؟

ما تو یه قرون دو هزارش موندیم

بعد اینا شونصد تا ایفون ایکس و میلیون میلیون پول گذاشتن جایزه

من که زدم همرو بلاک ریپورت کردم

برام دعا میکنی خوشبخت بشم؟؟

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

دارن دیگه😀 خوب کاری کردی

از کجا دارن؟

چرا فقط یه سری افراد خاص یهو اون همه معروف شدن؟

بعد دوسته من پیج زده بود اصلا بالا نمی اومد با این که خیلی مطالب خوبی داشت کلی هم خرج کرد

به نظرم اینا از یه جا ساپورت میشن

1350
اخرشم نمیدن چون اصلا نگفتن زمان قرعه کشی کیه اونقدر طولش میدن اخرشم همه فراموش میکنن کامنت هم بسته س ...

اره دقیقا والا ما که ندیدیم تا حالا برنده ها رو

از کجا دارن؟ چرا فقط یه سری افراد خاص یهو اون همه معروف شدن؟ بعد دوسته من پیج زده بود اصلا بالا نم ...

باید وضعت خوب باشه بیای بالا خیلی لباسای جورواجور و قر فر به غیر این اصلا نمیشه 

اخرشم نمیدن چون اصلا نگفتن زمان قرعه کشی کیه اونقدر طولش میدن اخرشم همه فراموش میکنن کامنت هم بسته س ...

یه دختره هست به اسم غزاله مروارید

ویدینگ پلانره اون که کارش همینه

الکی قول و قرار جازه میذاره

بعد انقد طول میده همه یادشون میره

و در کل اوایل پپیجشون پول نداشتن سر کوچه برن الان بیس چاری ترکیه و دبی

مثل ملینا تاج

1348
خودشون ک نمیدن اسپانسر دارن

راه جدید پیج بالا اومدن میای پول میدی به این معروفا ممسابقمسابقه علکی راه میندازی بعد اونا میگن پیجتو فالو کنن بعد کلی فالور پیدا میکنی  

1226
اگه دقت کرده باشین همشم پستاشو پاک میکنندیگه خیلی پیگیر شن ملت میگن اینستا پاک کرده حالا شما صبر کنی ...

نشستیم دور هم سبزی پاک میکنیم غیبن میکنیم  چقدر یهو همه مردم حواسشون پرت شد به اینستا گرام و...

تا دو روز پیش هیچکس نمیدونست بلاگ و بلاگر چیه بعد اینا میگن ما چندین ساله بلاگریم

نشستیم دور هم سبزی پاک میکنیم غیبن میکنیم   چقدر یهو همه مردم حواسشون پرت شد به اینستا گرام و. ...

منم خیلی لجم میگیره نمیدونم کیا اینارو فالو میکنن به به چه چه میکنن یه 0یزایی میگن