2726
عنوان

کمک میخواممم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 20 پست
خب چی بهش بگم ک بفهمه نمیخام باز دعوابشه

بگو هدیه عروسی برای عروس خانمه منم اونا رو نگه داشتم واسه روز مبادا و براشون برنامه دارم شما هم اگه دستت تنگه بهتره به فکر کار بیشتر و پول بیشتر دراوردن باشی نه که چشمت دنبال پول بقیه باشه 

بگو تو الان خودت باید پول به من بدی چون من زنتم نه که پولای منم ببری 

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
خوب ظاهرا خسیسه و بی منطق چراباید پولاتو بدی به یه ادم خسیس و بی منطق که قدر نمیدونه و قرار نیست پس ...

اره خودمم تازه فهمیدم ک بی منطقه بهشم گفتم ولی میگه من بامنطقم زنای دیگه شوهراشون جون طلب کنن میدن توزورت میاد اعصابم خورد میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خودمم تازه فهمیدم ک بی منطقه بهشم گفتم ولی میگه من بامنطقم زنای دیگه شوهراشون جون طلب کنن میدن ت ...

بگو اولا تو از کجا میدونی مگه تو زندگی بقیه ای؟؟بعدم اون زنایی جون واسه شوهراشون میدن که مردشون مردونه بهشون رسیدگی کرده بگو لابد انتظاراتشون تو زندگی براورده شده که اونام دارن واسه شوهراشون جبران میکنن

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
2728
بگو اولا تو از کجا میدونی مگه تو زندگی بقیه ای؟؟بعدم اون زنایی جون واسه شوهراشون میدن که مردشون مردو ...

خب  ایناهم حرفای مادرشه ک توسرش فروکرده 

وگرنه حرفای خاله زنکیه خودشم میدونه ک چرت میگه 

همیشه هواسم بوده وخودشم چطوریه اخرش مث خانوادش برخورد میکنه

چقدر دیگه مهربون هی پروترمیشه ک

من کلی گفتم اینجوری شاید به دلش بشینی وگرنه بعضی جاها باید سنگین وایسی سرجات و وا ندی بعضی وقتام طلاق تنها راه

چونان چوبی در آستینم کرد روزگار؛که معنی سکوت تلخ مترسک را فهمیدم...