عنوان

کمک میخواممم 😭

209 بازدید | 20 پست

سلام یه راهنمایی میخام 

الان بهترین موقعیته ک همسرمو بکشونم طرف خودم اما نمیدونم چطوری 

الان دستش تنگه من هم هدیه هایی ک برای عروسی بهم دادن برداشتم ک گواهی  نامه  بگیرم چون خودش  جون  ادمو میگیره تا پول بده دستت میگه بده به من مال منن 

درصورتیکه هدیه به عروسن منم زورم میاد بهش بدم چون قدر نمیدونه اگر هم کمکش کنی میگه مال خودم بودن یاوظیفته میخام باسیاست بهش بدم وجوری بهش بگم ک فکرکنه همیشه پشتشم و وظیفم نیست بدونه شریک زندگی چیه قدر بدونه حالا بنظرتون چیکارکنم لطفا کمکم کنید 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به هیچ وجه پولاتو نده

اونا نه قدر میدونن نه پولی بهت پس میده بعدا

کلا همه پولات میره اونم وظیفت میدونه که دادی

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

نده 

تجربه ثابت کرده هیچ مردی قدر فداکاری این مدلی  و نمیدونه تهش بهت میگه میخواستی ندی یا مگه از خونه بابات آوردیشون

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

خودتو بکشی بازم اینجوری که میخوای نمیشه،پسرم و همجنسامو میشناسم...بجاش وقتی پولو دادی فراموش کن پولو و سعی کن مهربون تر باشی بهش و بهش یه عالمه محبت کنی اینجوری شاید یهویی صد برابر عاشقت شه

چونان چوبی در آستینم کرد روزگار؛که معنی سکوت تلخ مترسک را فهمیدم...
😑راحت بگین الان ذهنم درگیرمیشه 

ذهنتو درگیر نکن

هیچی پولو نده و همیشه سعی کن تو زندگیت ی پس اندازی جدا بدون اینکه شوهرت بدونه واسه خودت داشته باشی.من بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک دارم بهت میگم

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
میدونید چیه خانوادش یه جورین اگه بفهمن  پرش میکنن علیه من اونم هرچی مادرش بگه گوش میکنه  ...

پس پولو نده.بیخیال شو

😑چیکارش کنم

خوب ظاهرا خسیسه و بی منطق

چراباید پولاتو بدی به یه ادم خسیس و بی منطق که قدر نمیدونه و قرار نیست پس بده 

وقتی قدر و ارزشتو نمیدونه تو کاری از دستت در این مورد برنمیاد

اما اگه میخوای به خودت جذبش کنی اولا همیشه بهش احترام بذار حتی وسط دعوا هاتونم بهش حرف زشت نزن طوری رفتار کن که فکر کنه اون پشت و پناه و تکیه گاهته کاری کن احساس غرور بکنه از اینکه مرد توه  

مردا تشنه محبتن محبت کن عشق بده زبونی و عملی همیشه مرتب و خوشبو و اراسته باش وقتی خونست و سر کار نیست بهش رسیدگی کن وقتی سرکاره سعی کن به خونت و تمیزی و اشپزی و اینا برسی 

ولی محبت افراطی هم باعث زده شدن میشه

یه نکته خیلیییی مهم تو جمع خانوادگی و فامیلی خیلیییی بهش احترام بذار و هیچچچچ وقت بدشو نگو حتی اگه میتونی مثلا اسمشو با آقا بگو مثلا اقا محمد (البته ت  جمع و فامیل)هیچ وقت نگو این بگو ایشون و...

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور ...
2706