2726

دوستان منظور بدی ندارم.فقط میخوام بدونم این مردای که از حرفای مادرشون تاثیر میگیرن و در کل مادرشوهر و حرفاش و کاراش و دخالتاش تو زندگیشون اختلاف انداخته با مرگش زندگیشون بهتر شده یا نه؟اطرافتان کسیو دیدید.

البته مرگ حقه و شایدم من زودتر مردم.

ولی واقعا دیگه چند روزه دارم بهش فک میکنم.چون به شوهرم از اول زندگیمون میگه نیارش خونمون.ببر خونه مادرش بزار خودت بیا اینجا.بعدم انقدررررر شوهرمو پر میکنه که زندگیمون دعوا مراسم. خونمونم که میاد هرکاری دوس داره میکنه.یخچال و غذا حموم و خوابیدن هر جا دلش بخواد بیشتر رو تخت ما.شوهرم هم گفته چیزی بهش نگو تا بره.منم چیزی نمیگم چون میشه دعوا

خدایا ناامیدم نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال من مرده. خدا بیامرزدش گاهی خیلی ازار میداد

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

خواهر من بهتر شده خیلی 

ولی اثراتی بدی داشت روش

بچسب ب همسرت فقط. اون را اینقدر بزرگ نکن

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

من مادرشوهرم قبل اشنایی ما فوت شده...ولی در کل میدونم ادم نیکی بودن...

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
مادرشوهر من فوت شده قبل از اینکه من و همسرم ازدواج کنیم

از بندگان برگزیده ی خدایی

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

اره مادرشوهر دختر خاله م

با ماشين تصادف كردش ديه شو دادن به پدرش

اونم نامردى نكرد سر سال نشده رفت با اون پول يه زن جوون گرفت يه چيزى تو مايه هاى خود دختر خاله م

روزگارشو سياه كرده زنه، طفلك دختر خاله م

من مادرشوهرم فوت شده ،خدابیامرزتش ولی وقتی بود خواهرشوهرام هی با اون مانور میدادن شوهرمم ب حرفشون بود الان بهتر شده خیلی

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

حالا من مادرشوهرمو زوری باید بیارمش واسه یه شام خدایی اصلا دخالت نمیکنه ولی میدونم حسوده چشم نداره عروسش ذره یی از دختراش بیشتر داشته باشن همیشه دوست داره دختراش سر تر از عروساش باشن حتی برابرم نه

😎😎😎
2706